confessions

jesuschrst

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 276
  2. takipçi 5
  3. puan 13461

şerefli abazalık şerefsiz amcılıktan iyidir

jesuschrst
TDK ya göre;

Düşünce: düşünme sonucu ulaşılan, düşünmenin ürünü olan görüş.

İtham: suçlu görmek, suç yüklemek, suçlamak.

Şimdi gelelim senin yazdığına tosun;
"Anlaşılan yine bir erkek reddedilmiş ve reddedilmeyi hazmedeyip başlamış karşı tarafa yafta yapıştırmaya" şimdi bu bir suçlama, suçlu görme,suç yükleme cümlesi olduğu için düşünce değildir bu yüzden böyle bir düşüncen olamaz. Gelelim ikinci meseleye kendin demişsin "1 kişiyle konuşsam anlayacağım mericliğimi " diye demek ki konuşmak için böyle bir entry girdin. Artık bol bol konuşursun.

şerefli abazalık şerefsiz amcılıktan iyidir

jesuschrst
Katıldığım önerme. Mericler hemen damlamış yine reddedilen birisi vs diye. Bir insanın kendi düşüncesinin olması için illa ret yemesi mi lazım? Daha önce sanki hiç am s*kmedik, hiç sevgilimiz,kız arkadaşımız olmadı hep 31 çektik sanki AMK. Kaldı ki mesaja karşılık vermemek görgüsüzlüktür,prensesliktir,kendini dev aynasında görmektir. Bunun sebebi de bir üstte ki Meriç gibilerdir. Adam sana mesaj mı attı? "Muhabbet etmek istemiyorum, tipim değilsin,ilişkim var yada klasik sanane be SLK" demek bu kadar zor olmamalı. (bkz: swh)

götünü s*ktiren adamın onur yürüyüşü yapması

jesuschrst
Daha önce de yazmıştım şimdi de yazıyorum. Bir bakayım dedim başlıklara millet neler yazmış neler demiş diye. Ne orospu çocukluğumuz kalmış,ne insanlığımız ne ortadoğululuğumuz. Neyse önemli de değil bu yürüyüşü yapanların ve onlara destek verenlerin nasıl bir karakter ve şiar da olduklarını görmüş olduk.

Gelelim konumuza. Kalabalığın ortasında öpüşerek,soyunarak,hatta ve hatta ufacık çocukları dahi kullananların toplumsal mesaj verdiğini düşünen,beyin lopları sıvılaşmış kişilerin yaptığı maksadı dışında yapılan yürüyüştür. Fuhuş dışında kendisine başka meslek edinen bireylerin de hakkına tecavüzdür, başkalarının özgürlüğüne müdahaledir.

Mesela bu onur yürüyüşünü yapan kitle hastalık için yürümez, şehitler için yürümez, fakirlik açlık için yürümez ama bir birimize rahat vuralım vurduralım diye "onur" adı altında yürürler. O değil bu yürüyüşün aynısını heterolar yapsa yolda,sokakta,cafede rahatça sevişmek istiyorum diye adımız abazana çıkar ama aynı eylemi bu bireyler yapınca adı onur oluyor:)

Bir de bu yürüyüşe en çok destek veren HDP ve hdplileri 2021 yılında bu yürüyüşü Diyarbakır, Hakkari, Şırnak,Van gibi ülkemizin diğer güzel illerinde yapmalarını ve kendi seçmen kitlesini bu konuda ikna etmesini bekliyorum.

Son olarak ezbere konuşurlar. Çocuk tecavuzlerine laf etmiyorsunuz, yenge dikenlere laf etmiyorsunuz, ortadogulular. Kendilerini kiyasladiklari kitleye bakın hele. Ben daha hiç lgbt bireyinin ben neden doktor olamıyorum,polis olamıyorum, öğretmen olamıyorum dediğini duymadım bu yürüyüşlerde? Nerede sevişme s*kiş,sokuş var onlar. Lgbt hastalıktır ve ha ben hasta değilim diyorsan o da senin tercihin olur.

Not: kendi düşüncesi dışında başka düşünceleri kabul etmeyen, kendi düşüncesini karşı tarafa dikte etmek için orospu çocuğu diyen olursa da bilsin ki en hakiki şeddeli orospu çocuğu o dur.

bakire evlenmişimdir ve gerdekte gördüğüm şey 3 cm'dir

jesuschrst
Şimdi bu video yada postu bir erkek kişisi çekse ve yazsa "bakır evlenmissindir ve gördüğün şey pazar filesidir" dese yer yerinden oynar cinsiyetçilik ten tut,benim bedenim benim kararım hatta kadın cinayetlerine kadar giderdi. Ama mevzu bahis olayı bir kadın yapınca şaka olur, sadece bir post olur,eğlence olur, makara olur ama cinsiyetçilik,asagilayacilik olmaz. Ha kendisi evlendiğinde karşısına çıkanı begenmiyorsa veli efendiye gidebilir.

sevgi hortumu

jesuschrst
bu insanlar durmadan sevgi tanecikleri püskürtürler. nerede bir yangın var ateşi söndürmeye gider. her kadını sever, her kadının ateşini söndürmek isterler. mangal gibi de yürekleri vardır.
tanım: erkeklerin karşı cinse sevgilerini göstermeye yarayan alet.swh

evli biriyle ilişkiye girmek

jesuschrst
Doğrudur, yanlıştır,etikdir, değildir bunu bir yere koyarsak adrenalin dolu 3 sefer yaptığım eylemdir kendisi. Birisi iş ortamında diğer ikisi sosyal ortamlarda tanıştıklarımdır. Ama gördüğüm kadarı ile şunu diyebilirim evli kadınlar bu konuda biz erkeklerden daha girişimci.

kadınlar neye aşık olur

jesuschrst
tarih boyunca süregelen tartışmadır efenim bu. ve sonunda sorunun çözümünü buldum gibi sanki ve cevapları aşağıda sıraladım.
parası çok olan kadın yakışıklıya
parası az olan kadın zengine
parası orta halli olan kadın az buçuk paralı yakışıklıya aşık olur.

31 çekerken kullanılacak sabun çeşitleri

jesuschrst
* Kil özlü sabun : İçerdiği özler sayesinde cilt bakımında çok yönlü bir sabundur. Derin bir temizleyici olup kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. yani dalgayı sıvazlarken aynı zamanda temizlikte yapmış olurusunuz
* Zeytin yağlı sabun :Zeytinin içeriğindeki tüm faydalı mineralleri bünyesinde barındıran zeytinyağlı sabun, çok eski çağlardan bu yana özellikle kadınların cilt güzellikleri için kullandığı doğal çözüm olsa da 31 çekerken kendine has ve ferahlatıcı kokusuyla daha rahat bir 31 performansı sağlar
Tarçın özlü sabun : İçerdiği tarçın ekstresi ve tarçın özleri çektiğiniz 31 i SPA etkisi ile keyfe dönüştürür.
* Bıttım sabunu: Yabani fıstık olan bıttım ve menengiç yağından yapılan bir sabun çeşididir. 31 çekerken oluşan kuruluğu giderir ve antieptik özelliği sayesinde yara ve tahrişlri de tedavi edici özelliği vardır.

31 çeken genç nesillere kısa bir bilgi
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol