confessions

isminivermekistemeyenizleyici

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 36
  2. takipçi 0
  3. puan 1826

amcı

isminivermekistemeyenizleyici
Karaktersiz yavşak ve abaza yurdum ökkeşidir. Am için yapmayacağı maymunluk yoktur. Daha varoş olanları direkt dangır dungur konuya girer, davar gibi bakar, rahatsız eder, takip bile eder. Biraz daha gözü açıklar bunu primcilikle yapmaya çslışır. Girmeyecegi şekil yoktur.

40 yaşında adamın kadın tavlamak için maymuna dönüşmesi

isminivermekistemeyenizleyici
Öküze dönüşmesinden iyidir.
Bir de bunların 2 çocuklu dul olup ortalıkta bekarım bekarım diye gezenleri var ki ülkeyi terketme isteği uyanır. Bekar hiç evlenmeyene denir. Gundi gibi 20 sinde evlenip çocuk yapıp sonra vah gençliğimi yaşayamadım deyip karı kız kovalayan evdeki karısına gram saygısı olmayan sonra da boşanıp bekarım diye ortada gezen tiplerdir bunlar. Bir de hep boşandığı karısı kötüdür. Kendi zemzem suyuyla yikanmıştır. Bey kardeşim. Kezban ve ökkeş enflasyonu olan yurdumda kimse tuttuğu kocayı bırakmaz. Karı bebekliğinden buna programlanıyor. Tam tekmil kezban olmuş koca peşine düşmüş. Büyü hoca derken seni kafalamış nikah masasına oturtmuş. Bir de onu terketme diye ha bire fırt fırt yavrulamış. Bırakır mı kolay kolay seni. Demek nasıl bir çekilmez yaratıksın ki kadın sevden vazgeçmiş. Kezbanlığına bile ihanet etmiş.

seks yapacak kadın bulamamak

isminivermekistemeyenizleyici
Amcık denen komik ve çirkin organın peşinde ördek yavrusu gibi dolanmak, ve onu taşıyan arızalı entrikacı organizmaların kulu köpeği olmak yerine bulduğunda takılmak en doğrusu.
Kadın denen geneli mal cinse bazen vajinası için bile katlanılmıyor. Uzak dur en iyisi. Eline geçtiğinde bas sonra ver yolu gitsin.

kadınların piç erkek tercih etmesi

isminivermekistemeyenizleyici
Efendi olanların mıymıntı olması yüzünden. Efendi erkek kıçını kaldırıp teklif edene kadar piç erkek kadını hoplatmaktan bıkmış oluyor. Efendi erkekler burayı Avrupa sanıyor. Kadınlar teklif ediyor sanıyor. Eskaza bir kadın ona teklif etse yargılarıyla kadını canından bezdiriyor ve kadını reddediyor. Efendi erkek adam olmaz. Aklı basına 50 sinden sonra gelir. 50 sinden sonra da ne pipi kalır, ne çıtır kadın. Sonra da sapık amca. Sapık amcaların çoğu bu zamanında açılamayan efendi (ezik) adamlardan çıkar. Bu konuda ne kadını ne piç adamı suçlayabilirsiniz. Açılsaydın. Devir eski devir değil kimse ufak bir ümit uğruna aylarca yıllarca beklemez. Kimse boş ata oynamak istemez. Kızı friendzone a düşürüyorsun ve bu durum uzadıkça can sıkıcı oluyor. Bekliyor sende ses seda yok. Çıkıyor bir piç takıyor koluna götürüyor kadını havanı alıyorsun. Yemeyenin payını afiyetle yerler. Alın size gerçekler.

oral sekste başarılı kadın

isminivermekistemeyenizleyici
Kezbandır.
Bakire kalıp her haltı yiyen kadındır
Ya da kadınların çok büyük kısmı ağzına sokmaktan zevk almadığı ve igrendiği halde karşısındakine cici görünmek, onu elinden kaçırmamak için bunu yapan kezbandır. Her türlü kezbandır. Ya da bu işi para karşılığı yapıyordur esnaf müşteri ilişkisi. Veya ilk kez yapıyordur sadece merak etmiştir.

bir kadına iki kişi girmek

isminivermekistemeyenizleyici
Bu durumda kadının niyeti fazladan zevk almaktır doyumsuzdur. Ama bir takım gundiler bunu anlamadığı için biri öne biri arkaya biri memelere geçmek yerine biri öne diğeri ağza vermeye çalışır. Bre salak bunu tek kadınla da yapabilirsin. 1 kadına 2 kişi girmenin nedeni senin doyman değil kadını doyurmaktır. Senin doymanı istese tek başına da verebilir. Bu durumda ağza vermek kadar malca bir şey yok. Biri öne biri arkaya tost yapın işte. Ya da duble a girişin.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol