confessions

fridakahlo

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 121
  2. takipçi 12
  3. puan 4370

köle sahibe fantezisi

fridakahlo
Kölem olan erkeğe saygım olmaz . Saygı duymadığım adamıda koluma takıp gezdirmem. Herkesin cinsel zevki , aldığı haz tabiki kendisine özeldir buna saygım var.
1
yengeckiskaci yengeckiskaci
nerenin çomarsınız ? ya da nasıl kadınlarla birlikte oluyorsunuz ki , bu kelimelerden sonra sizinle hala sevişiyor. Diyen ile herkesin cinsel zevki , aldığı haz tabiki kendisine özeldir buna saygım var.


entry hakkında yorumlar
yengeckiskaci
"nerenin çomarsınız ? ya da nasıl kadınlarla birlikte oluyorsunuz ki , bu kelimelerden sonra sizinle hala sevişiyor."
Diyen ile " herkesin cinsel zevki , aldığı haz tabiki kendisine özeldir buna saygım var." Diyen ayni kisi ise bu kisiye ne denir ?

cinsel organı beğenmeyip ilişkiyi sonlandırmak

fridakahlo
1.58 boyum var yeterince minnak bir insanım. Ellerim de küçük parmaklarımda ince ve küçük. Bu gözler , parmaklarımdan daha küçük penis gördü. Ama utanmasın diye bir şey demedim. İnsan kendini bilmeli. Böyle bir penise sahipken nasıldı ama nasıl zevk aldın mı ? hissediyor musun ? diye sormayın. Ben bacağıma bir şey sürttü zannederken adam içimde gitmiş gelmiş boşalmış oluyor .

hamile kaldığı erkeği bilememek

fridakahlo
Gayet doğal. Benim şaşırdığım ise erkeklerin değil kadınların kadınlara hakaret etmesi. Yavrum hepiniz mi milletin amından sorumlu devlet bakanı oldunuz . İster taşa sürter isterse her gün başkasına sürter tercihlere saygı duyun biraz. Kaşar ne aq neyse
1
johnny sins johnny sins
Çıkartıp masa koymak taak. 👍🏻
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol