confessions

freudun purosu

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 520
  2. takipçi 5
  3. puan 15826

köpek adam

freudun purosu
Bu patisine sıçtığımın dobermanı şu plazaların birinde gariban beyaz yakalılara mahşer zulmü çektiren üst düzey bir dayrektır değilse ben de puro değilim. Üstad-ı azam "her sadist mazoşisttir" derken tam olarak bunu kastetmemişse de işbu itlerin meşrebi maalesef bu.

amda kahve

freudun purosu
Herhangi bir kenar mahallenin ya da bir köy meydan kahvesinin birinde oturup okey oynayan g.t kılları kadayıf kıvamına gelmiş bir dayıya şu fotoğrafı gösterin ve iki kelime söylemesini isteyin. "Amda gayfe" diyecektir.

Sözlükte kendine 'sigmund freud' gibi iddialı bir nick alan admin kişisi de bu dayıdan sadece gramer farkıyla 'amda kahve' diyerek başlık açmış.

Reyiz kahve höpürdetirken fotonu at da şu başlığı bir de öyle canlandırayım.

geri çekilme yöntemi

freudun purosu
Herkes tıbbi açıdan yorumlamış fekat bunun bir de tarihsel boyutu var.

Büyük ejdadımız, 7 düvele diz çöktürüp ağzına veren, üstüne göz kontağı kurmak için saçından çeken osmanlı'da buna ricat derler idi. Sonraları baktılar ki işe yarıyor bunu seferlerde de denediler. Lakin bir farkla

(bkz: Sahte ricat)

Onu da siz araştırın. Az okuyun ipneler hep sikiş hep sokuş nereye kadar...

kadınların neden böyle olması

freudun purosu
Evet bir scrotum üzerindeki kıl sayısı kadar kalan sözlükçü bozuntuları. Bu akşam size başımdan geçen elim bir hadiseyi paylaşmak üzere sözlük sahasına teşrif eyledim.

Çalıştığım iş yerine gelen, yerden yüksekliği takriben 150 cm olan ve sırf kıvırcık saç hastalığım yüzünden, kafasına cola turka topu çarpmış dede gibi vurulduğum bir kezbandan söz edeceğim. Buradan sonrasını feminist ve .m komandoları okumasın. ( entrynin kalanı okunmayacak ama olsundu)

Her neyse, arkadaşıma bu kızdan ve firmasından bahsettim. O da ne, meğer kızın çalıştığı firmada arkadaşı varmış. Bir soruşturayım dedi. Ok dedim. Sen gel bu sığır, kız hakkında her şeyi öğrendiği gibi bir de "bi konuşsunlar" diye pezevenkliğimi de yapmış. 32 yaşında, bekar, kendi halinde bir kadın. Benden bahsetmişler ve "gördüm ben o arkadaşı, hoş çocuk.ilk etapta telefon veremem instadan yazsın" demiş. O günlerde ağır bir gribal enfeksiyon geçirmemden dolayı 2 3 gün yazamadım. Sonrasında ise "merhaba" yazdım. Gel gelelim ki ne gören var ne cevap yazan. Ben de mesajı sildim ve takibi bıraktım.

Dün de iş yerime tekrar geldi. Şöyle bir çekingen bakış atıp geçti yanımdan. Sosyal alana gitti her zamanki gibi. Ben de oralı olmadım. 10 15 dk oturup aynı bakışı atıp çıktı.

Ya şu hareketi 22 yaşında biri yapsa ergen der geçerim. Gelmişsin 32 yaşına, hem yazsın diyorsun hem cevap atmıyorsun. Yok hani "tipim değil ya" demek ya da "şu an bir ilişkiye hazır değilim" demek varken bu afedersiniz .mcık .mcık tavırlar ne?

Çok doluydum yazdım ve boşaldım. Şimdi rahat uyuyabilirim.

Tanrı hepimizi kalık kezzolardan korusun. Amen.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol