confessions

dolores

1. nesil Moderatör - Moderatör -

  1. toplam entry 991
  2. takipçi 76
  3. puan 30432

kadinlar için hijyenik ayakta işeme aparati

dolores
Tek kullanımlık ve ekonomik bir şey ise harika bir buluş. Özellikle dışarıdayken dokunmadan çiş yapmaya çalışmak havadan havadan zor oluyor. Biz de isterdik hedef alabileceğimiz bir penisimiz olsun :)
1
qubar qubar
Reklamları var dışarıdaki pis tuvaletlerden dem vuran kadınlar için yapılmış bir video vardı youtubeda, evde pek kullanılmaz zaten kendi evi ben bile annemle bunun kavgasını veriyorum oturarak yap diye okadar temiz kullanmama rağmen

kadınların yaygara kopararak ekstra haklar elde etmesi

dolores
Yaygara ! Afedersiniz ama siktiriniz. İşinizde gücünüzde normal insanlardansanız size ucu dokunan bir durum söz konusu değil. Eski sevgilinizi bıçaklama niyetiniz varsa bilemem. Çıkarılan yaygara gencecik kızlar ölmesin diye kusura bakmayın izlemeyin görmeyin o halde bu kadar basit. Hiç bir kadın eski sevgilisini bıçaklamıyor. Üstüne serbest bırakılıp toplum içinde tehlike teşkil edip, elini kolunu sallayarak dolaşmıyor. Böyle düşünenler, bunun gibi düşünenler dikkat edin de o bıçaklar vs, koruduğunuz iğrenç adamlar tarafından kadınlara değil de kaşının altında gözün var bahanesiyle size batmasın. Hımm suçlu korumak değil diye savunacaksanız, suçu hafifletmeye çalışmak ne türlü olursa olsun korumaktır. Sen nasıl gecenin 3ünde bi hava alayım diye sokağa korkmadan çıkıyorsan, aynısını kadınların da yapma hakkı var, 'korkmadan'.

kadınlar sevişirken boğazının sıkılmasından neden zevk alır

dolores
Libidosu çok yüksek kadın olarak yorumlayayım kendime göre. Bence böyle düşünülmesi büyük yanılgı. Zaman zaman sevgilim zevk aldığı için hafif vurmak istediğinde izin vermişliğim oldu. Anında acı içerdiği için isteğim azalıyor bu durumlarda. Genelleme yapacak olursak kadınlar güç gösterisinden hoşlanıyor. Gerçekten hoşuna gidenler de vardır. Kendini erkeğin hayvanı gibi hissedip sahiplenildiğini düşünüp zevk alıyordur.

nafaka

dolores
Ortada bir çocuk varsa nafaka zorunluluk olmalı. Çocuk yoksa herkes kendine yetebilmeli. Çocuk yok, bağ kalmamış elin adamından niye para alasın?

kadınlığını hissettirmek

dolores
Kadınlar arasında yaygın kullanılan bir durum şeklidir. Örneğin sevgilinizi ilgisiz bıraktınız, gitti başkasıyla konuştu fingirdedi. Yakın kız arkadaşına olayı anlatırken 2. erkekten kadınlığımı hissettirdi diye bahsediyorsa aldatılacağınızı garanti edebilirsiniz.

sevgilim ilk buluşmamızda beni tavuk dönerciye götürdü sizce ondan ayrılmalı mıyım ?

dolores
Benim de bir sevgilim vardı. Genelde salaş ortamlara götürürdü ya da ev (şikayetçi olmadım) arada güzel ve özel olsun diye farklılık isteyebiliyoruz. Hesabı da ben öderim yani ne olacak dememe rağmen yine de istediğim bir yere götürmemişti. Bu arada fakir falan da değil kendisi. Böyle orada burada dönüp dolaşıp kimseye de ağlaşmadım. Sonra ayrıldık, aradan bir kaç ay geçmiş mekan mekan sikiş uğruna gezdiriyor başkalarını. Yani sonuç olarak sanırım gezdirilmek istiyorsan ,kendini naza çek, seks yapma bi süre. anladığım kadarıyla öyle gezdiriyorlar mekan mekan😁 hazır am, hazır damsa eğer adamlık ya da insanlık yok ne yazık ki erkek milletinde.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol