confessions

dolores

1. nesil Moderatör - Moderatör -

  1. toplam entry 993
  2. takipçi 76
  3. puan 30633

seks sırasında yanlış delik zorlamak

dolores
Kasıtlı davranış olduğunu düşünüyorum. İstenen yer aslında ama verecek mi acaba diye deneme yapıldığını düşünüyorum. Erkekler bizi aydınlatsın bu konuda lütfen. Kasıtlı mıdır?
1
fortis fortis
Tamamen doğru düşüncen, ya verirse ümidiyle illaki bir erkek yanlış deliği zorlamıştır

kullanılmış tanga satışı

dolores
Malumunuz ekonomi kötü, ülke batık. Kızlar kolay yoldan para kazanma peşinde. Bu işi yapanlar bir hayli arttı. Adeta bir sektör :) Zor geçim şartlarında tek bir iş yaparak aldığımız para ile geçinmek mümkün değil. bu işe girsem mi diye düşünmüyor değilim 😁 basın eksileri kötü yoldan kurtarın beni 🤪
Örnek; 50 tlye al, 150ye sat. iyi para dostlar 😁
kullanılmış tanga satışı

kadinlar için hijyenik ayakta işeme aparati

dolores
Tek kullanımlık ve ekonomik bir şey ise harika bir buluş. Özellikle dışarıdayken dokunmadan çiş yapmaya çalışmak havadan havadan zor oluyor. Biz de isterdik hedef alabileceğimiz bir penisimiz olsun :)
1
qubar qubar
Reklamları var dışarıdaki pis tuvaletlerden dem vuran kadınlar için yapılmış bir video vardı youtubeda, evde pek kullanılmaz zaten kendi evi ben bile annemle bunun kavgasını veriyorum oturarak yap diye okadar temiz kullanmama rağmen

kadınların yaygara kopararak ekstra haklar elde etmesi

dolores
Yaygara ! Afedersiniz ama siktiriniz. İşinizde gücünüzde normal insanlardansanız size ucu dokunan bir durum söz konusu değil. Eski sevgilinizi bıçaklama niyetiniz varsa bilemem. Çıkarılan yaygara gencecik kızlar ölmesin diye kusura bakmayın izlemeyin görmeyin o halde bu kadar basit. Hiç bir kadın eski sevgilisini bıçaklamıyor. Üstüne serbest bırakılıp toplum içinde tehlike teşkil edip, elini kolunu sallayarak dolaşmıyor. Böyle düşünenler, bunun gibi düşünenler dikkat edin de o bıçaklar vs, koruduğunuz iğrenç adamlar tarafından kadınlara değil de kaşının altında gözün var bahanesiyle size batmasın. Hımm suçlu korumak değil diye savunacaksanız, suçu hafifletmeye çalışmak ne türlü olursa olsun korumaktır. Sen nasıl gecenin 3ünde bi hava alayım diye sokağa korkmadan çıkıyorsan, aynısını kadınların da yapma hakkı var, 'korkmadan'.

kadınlar sevişirken boğazının sıkılmasından neden zevk alır

dolores
Libidosu çok yüksek kadın olarak yorumlayayım kendime göre. Bence böyle düşünülmesi büyük yanılgı. Zaman zaman sevgilim zevk aldığı için hafif vurmak istediğinde izin vermişliğim oldu. Anında acı içerdiği için isteğim azalıyor bu durumlarda. Genelleme yapacak olursak kadınlar güç gösterisinden hoşlanıyor. Gerçekten hoşuna gidenler de vardır. Kendini erkeğin hayvanı gibi hissedip sahiplenildiğini düşünüp zevk alıyordur.

nafaka

dolores
Ortada bir çocuk varsa nafaka zorunluluk olmalı. Çocuk yoksa herkes kendine yetebilmeli. Çocuk yok, bağ kalmamış elin adamından niye para alasın?

kadınlığını hissettirmek

dolores
Kadınlar arasında yaygın kullanılan bir durum şeklidir. Örneğin sevgilinizi ilgisiz bıraktınız, gitti başkasıyla konuştu fingirdedi. Yakın kız arkadaşına olayı anlatırken 2. erkekten kadınlığımı hissettirdi diye bahsediyorsa aldatılacağınızı garanti edebilirsiniz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol