confessions

comrade

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 225
  2. takipçi 4
  3. puan 5710

oturarak işeyen erkek

comrade
oturarak işemenin prostatı engelleyecegini düşünen erkektir. evrimsel surecte erkeklerin prostata yakalanması büyük ihtimaldir çünkü erkekler hatalı bir tasarımdır. adet gören kadınlar da hatalı bir tasarımdır ama çoğu kadın bunu bilmez.

ebenin amı

comrade
bizi dünyaya getiren ebenin -eğer kadınsa- cinsel organının adıdır. ebe erkekse, ebenin yarağı ifadesi kullanılabilir. ayrıca bizi traş eden berberin cinsel organını ifade etmek için berberin yarağı ifadesi kullanılır. rusya'da berberlik mesleğini yapanlar genellikle kadın olduğu için, berberin yarağı deyimini bu ülkede kullanmak abesle iştigaldir. rusya'da berberin amı ifadesini kullanmak uygun olabilir. gerçi ruslar, bizim yaptığımız gibi insanları cinsel organlarıyla değil, bilgisiyle değerlendirir. o yüzden ilk uzay yürüyüşünü yapanlardan biri valentina tereshkova'dır. bir meslek grubu hakkında aşağılayıcı bir terim kullanıyorsanız ve/veya kullanma eğilimindeyseniz, ruslar için hotantu kabilesi insanları gibi muamele görürsünüz. cinsel organların yüceliğini veya aşağılığını bizim gibi ülkeler önemser. modern dünyada bir geçerliliği yoktur.

single shaming

comrade
ne zaman evleneceksin?
eee kimse yok mu hayatında?
bu kız/oğlan da evde kaldı galiba.

gibi sorularla, cümlelerle kendini belli eden aşağılamadır. türk toplumunda mebzul miktarda görülür. medeni ülkelerde (for example:europe) nadir olarak görülür veya hiç görülmez. o ülkelerde kimin kiminle evlendiği, kimin kimden boşandığı, kimin evlenmediği veya kimin kiminle seviştiği hiç kimseyi ilgilendirmez. belki de bunlara takılmadıkları için medeni ülkelerdir. bilemiyorum altan.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol