confessions

buschrafter

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 33
  2. takipçi 0
  3. puan 2408

ladyboy

buschrafter
birçok kez konuşup tanıştığım insanlar. Lakin duygusal yapılarından dolayı pek baglanamiyorum. İnanılmaz duygusal inanılmaz kıskanç inanılmaz aceleci ve ciddiler. Daha konuşurken bile sevgili olmaktan ilerisini düşünüyorlar. Ve cidden çok kasiyorlar. Türkiye'de maalesef karşılaştığım ladyboylar böyle.

biseksüel sevgili

buschrafter
biseksuel bir erkek olarak sunu söyleyebilirim, biseksuel bir kızla çıkmadım. Çok fazla samimi olup konuştuğum ve sevistigim biseks kadın oldu ama biseksuel kadınlar ilişki konusunda karşı cinste, heteroseksüel erkekleri tercih ediyorlar. Bunun sebebini ben ilkel içgüdülere bağlıyorum. Kadın, kendi erkeğini başka bir erkekle paylaşmayı bırak, düşünmek bile istemez. Biseksuellik inanın zor. Herkes anlayışlı olmuyor. Gey erkek, biseks istemiyor; hetero kadını bırak, biseks kadın bile biseks erkek istemiyor... Gerçekten zor bir durum.
3
mystery mystery
burada mesele paylaşmak değil ki? düzenli bir ilişkiye başladıktan sonra zaten istenirse başkasıyla olunmaz. eğer birlikyeyken hemcinsiyle olma riski varsa heteroların da karşı cinsle olma riski var. ha burada mesele paylaşmak değil, homofobi bence.
buschrafter buschrafter
hocam sen paragrafı yanlış anlamışsın. Paragrafın ana fikri "paylaşmak" değil. Tekrar oku. Paylaşmaktan bahseden yok. Homofobi kısmına katılıyorum. Lakin dediğim gibi ilkel bir içgüdü işte istemiyorlar.
mystery mystery
Düşünmeye bile katlanamıyorlar yazmışsın. Evet öyle ve heteroseksüeller de düşününce katlanamıyorlar diyorum. Burada mesele evet homofobi içgüdüsü

ayak yalamak

buschrafter
hijyen takıntısı olan insan için zordur. Kirli ve kokulu ayak sevmez.

Aynı zamanda, ayaklarda bulunan tuz oranı fazla olduğu için bir süre sonra susatır.

Kırmızı, siyah oje ve ince ayak bilekleri varsa hatun kişide, günaydın masajı ve öpücüğü de verilir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol