confessions

beyazperde

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 96
  2. takipçi 3
  3. puan 2595

sevişmeden evlenmeye karar vermeyin

beyazperde
Memelerinin altı küf tutmuş ablalarla nasıl evleniyorsunuz ? Adamın şeyinin boyunun sizi bir ömür tatmin edebileceği üzerine nasıl kumar oynuyorsunuz ? Sorunsalının.
1
ren hoek ren hoek
memesinin altından alınacak sporlarla yoğurt yapmak istediğim bağyandan bahsetmişsin. belki beraber ekmek doğrarız. kaşığa gerek yok.

güzel göt

beyazperde
Güzel götün ölçütü şudur. Kadına baktığında bunun kalçaları benim boyumdan daha uzun boylu bir çocuk doğurabilecek midir sorusuna verdiğiniz yanıttır. Şayet o çocuk o rahimde rahatça gelişir diyorsanız içinizden, o göt güzeldir.

yalan konuşmak

beyazperde
Yalan konuşmak sadece karıya ya da kocaya olmaz. Yalan söyleyen birey etrafındaki herkese yalan söyler. Patronuna iş arkadaşlarına çocukluk arkadaşlarına sevgilisine çocuğuna anasına danasına... yalan tutamayan kişi yalan söyleyenle ne gibi bir ilişkisi varsa bitirmelidir zira yalan tercih değil hastalıktır. Düzeleri görülmemiştir.

ağlayan erkek

beyazperde
Alfa kadına denk geldiyse her tartışmanın sonunda ağlar. Yetemediği için ağlar. Vazgeçip yerleşemediği için ağlar. Kadın da.. of neyse annelik dürtülerim dürttü yine

kadınlar için en yaşanılası ülkeler

beyazperde
Türkiye her çeşit kadın için en yaşanılası yerdir.
2
Sigmund Freud Sigmund Freud
130. ülke çıkmış ama
beyazperde beyazperde
Tamam. Ev kadını olabilirsin. Çalışabilirsin. Çocuk yapabilirsin. Zengin koca bulabilirsin. Severek ya da görücü usulü evlenebilirsin. Kariyer yaparsın. Eskortluk bile yapabilirsin. Bir kadın ne yapmak istiyorsa bu ülkede yapar en rahat. Örnekler çoğaltılabilir.

göğüs kılları

beyazperde
Göğüs kılı yoğun olan erkekle yatmanın dez avantajını yataktan kalktıktan sonra anlarsınız. Her taraf biçimsiz kıllarla bezenmiştir. O değil de sırtında kıl olmayan erkeğin çekiciliği...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol