confessions

amadoymaz

kapalı hesap Yazar -

  1. toplam entry 276
  2. takipçi 1
  3. puan 3724

cinsel sözlük telegram grubu

amadoymaz
toplanmış bir avuç kişinin kişisel heyezanlarının sergilendiği yer bunlar sözlükte söz sahibi iseler vah ki vah, aman sevimli görünmeye çalışın birileri sizi atabilir,kimseye karışmayın fikirini söylemek yerine üzerinize kusabilirler ve içlerindeki kaskafalı aşağıdaki görüntüye rağmen hala anlamıyorsa insan değil kendimden özür dilerim insan yerine koymuşum. İlke ve değerlere sahip topluluk üyelerininde apaçık işlenen haksızlık karşısında o ortamda bulunmaması gerekirdi. Ayrıca sen organick hakkaniyet ve doğru apaçıkken ona rağmen topluluk üyeleri değer ve ilkeyi değil dürtüleri ve hevaları doğrultusunda senden taraf oldular düşünsene sen kadın olduğun için, bir nevi ben şampanyaydım şerefe de... Bir gün haksızlığa uğrarsan ben geleyim aklına ve şu sözünü kendine söyle "adalet dediğin çok da abartılacak bir şey değil" Hadi vicdanınız ve mideniz varsa o iğrençliklerin üzerine sohbet edin.
3
organick organick
Sayin fero, yazinin el altina ilistirdigin gorseli bana ait olmasi sebebiyle sildim. Benim orda yazdigim bir seyi ss alip buraya atma hakkin yoktur. Ha ne yazarsan yaz, sabaha kadar sacmala umrumda degil. Yazi duruyor.
amadoymaz amadoymaz
sayın ne idüğü belirsiz istediğini yapabilirsin hiç bir ehemmiyeti yok, sen ve ahalinizin profili ortaya çıktı, insan olmanın hasletlerini göremediğim kişilerle yazışmayı bırak aynı ortamda bulunmam.
organick organick
Ahahaha sakin ol en cok sen insansin. Bu arada tutan olmadi seni zaten amadoymaz seni.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol