unutmak için başkasıyla sevişmeyi denemek

0 /
dolores
Bir hayli zor bir eylemdir. Özellikle uzun ilişkiden sonra başkasının ten kokusu, dokunuşu, hatta penis şekli bile tiksindirici gelebilir. Aldatan nasıl aldatıyor anlamış değilim. Yok illa biriyle sevişeceğim diyorsanız sarhoş kafa belki götürülür. Onun dışında özellikle bir kadın için oldukça zor bir eylemdir.
vaftiizci yahya
Önce unutacağın birini bulma lüksüne sahip ol da; ikinci eylem kusur kalsın AMK.
1
dolores dolores
defol git başlığımdan abazan seni gördükçe sözlükte miğdem bulanıyor. hala bunu uçurmadı mı yönetim?
fridakahlo
Unutmak için böyle basit eylemlere başvuru yapılmamalıdır. Başka birisi eski sevgiliniz kadar zevk vermezse eğer , eski sevgili daha da bir özlenir ve daha da bir kıymete biner .
Sevişmek seks vs bunlar ihtiyaçtır arkadaşlar. Duygusal işlerinize seksi karıştırmayın. Seks yaparak kimse unutulmuyor. Misal sevişmeyi sevdiğim adam ile aşık olduğum adam aynı kişi olmayabilir.
rapidbull
güzel ateşli bir dişiyle pek ala uzun süre unuttabilir ama ondan ayrıldığın zaman ikisinide unutmak için bir başkasını aramaktır : )
mordor
Unutmak için seviştiğinizi anladıkları anda kıyamet kopuyor.

Canım yanıyor diye kimsenin canını yakmayın diyerek ringten iniyorum.
nicktirgit
terkedilen kişilerce intikam almak için yapılan eylem..
seks günlüğüne kaydedeceğiz erkek/kadın sayısı çoğalır. tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış...
ilhampipisi
eski sevgilinin tek bir selamı ile ara elemanı saf dışı olacağından kimseye bağlanmadan sevisilebilir yani anlayacağınız faydasını goren yine bizim hülleci olur.
ne dedim ben simdi
Boşu boşuna sırf unutmak için denemeyin olmuyor yıllar geçse de olmuyor farklı farklı bedenler olsada unutulmuyor. Unutmak için sevişmeyin boşuna zaman kaybıdır zevk almazsiniz sevişmek için sevişin
kaligokhan
aksine bu eylemi yaparken daha çok bağlanıyorsunuz, ulan eski sevgilim bundan iyidi, şu konuda iyidi bu konuda iyidi, sonra yak bi sigara. bu mantıkta ilişki kurmayın hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
venus
Hem unutamazsın hem unutamadığının sikinde olmaz nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça
odipus
12şarkıları aklına getirir.

3. hetero bir erkek olarak deneyimlenenler. kaçtığın bir şey olmasına karşın beyin böyle çalıştığı için direkt kıyas. düşünmek istemediğin şeyi sürekli düşünüyor olmak gibi. iz bırakan ilişki sonrası bir süre aklın ister istemez hep biten ilişkinde ve malum insandadır. dolayısıyla yaşanan herşey yine onunla ilintilidir. bazen acı ve kabul etmek istemediğimiz bişey de olsa çivi çiviyi söker. eskiden kurtulmak için yenileri deneyimlemek gerekir. yeni deneyim bazen bir masaj salonundaki mutlu son, bazen çok uzun uğraşlar sonrası elde edilen yeni sevgili, bazen de rastgele denebilecek kadar zahmetsiz ve spontane gelişen bi yakınlaşma olabilir.-bu yakınlaşma sonraları ciddileşebilir.- talih genel olarak pekçok erkeğe son derece cimriyken kahramanımız böyle bir fırsatı-çıkarsa-çoğu zaman ıskalamayacaktır. memnuniyet ya da pişmanlık sonranın işi.
zek
dün gece...
hiç tanımadığım bir erkeğe...
sırf sana benziyor diye...
usulca sokulup merhaba dedim...

gerçi bu unutmak değil de hatırlamak için oldu biraz sanki.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol