üniversitede sevişmek için fakir kız aramak

albay kotak
okuldan atılmadan önceki en büyük uğraşım idi. hatta öyle ki millet final haftası fellik fellik not ararken ben tanıştığım kızlarının velilerinin maaş bordrolarını isterdim. ne günlerdi be... ee biz de filinta gibiydik. para bok gibi yarak ok gibiydi bizde. sonra okuldan atıldım sikik bir nedenden. ama soranlara siyasetten atıldım diyorum, neyse...
fakir kızları tavlamak kolaydı ne de olsa... starbox'a götürünce (reklam olmasın diye ismini değiştirdim) hemen vermeye çalışırlardı. zengindim ne de olsa... babamın levent'te tostçusu vardı. kızlar arzuladıkları ama hiçbir zaman yaşayamayacakları hayatın dibini sıyırmak için bana verirlerdi, ben de onları doktor parnasus misali rüyalarına götürürdüm. karşılıklı anlaşma yani, deal meselesi.
o günleri özlemiyor değilim. bedava varoş kızı sikmenin tadını inanın sekreter ya da altınızda çalışan elemanları tehditle sikmekten bile alamazsınız. misal geçen bizim mağazada çalışan kasiyer Tuğba'yı işten attırmakta tehdit edip anal daldım ama nafile... hasta babasına bakmak zorunda olan bir kızı sikmek bile o tadı aldıramıyor yani... okuyun gençler, biz cahildik okuyamadık.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol