uf puf çok sıcak diyerek açılıp saçılan kadın

the red pill
yaz aylarının vaz geçilmezidir. azıcık hava ısınsın, ne giyeceklerini (giymeyeceklerini) şaşırırlar. ortam falan tanımaz, parmak arası terlikler, mini mini şortları giyerler, sere serpe otururlar. hayırdır bu ne hal? dersen de, 'uf puf çok sıcak' derler.
urania
Çarşaf mı giyip oturalım nerene battı? Çirkin pipini sergileyemeyeceğin için görseli güzel kadınlara nereden saldıracağınızı şaşırdınız.
yasin42
Biz erkekler sıcak diye soyunuyor muyuz? ince açık renkli kıyafet tercih etmek yeterli aksine . Bu sıcak işin bahanesi bizim gözümüze sokulması için giyiyorlar
dolores
Sizin gibi beyinliler deniz kenarında da herkes bikiniyle gezerken, karısına haşema giydirip bikinilileri kesiyorlar!
nergis
Cici bici elbiseleri seviyordur. Sıcakla ilgisi yoktur. Altinda art niyetide yoktur yani. Kendi õzgüveni için giyordur yani erkekler için değil
doktorbilge
Ne yapalım yani uzun kolluyla filan mı gezelim arkadaş yaz günü, biz de insanız biz de yanıyoruz siz istediğiniz gibi sort askılı body giyerken bir şey olmuyor da bize mi asıl sıkıntı?
organick
Bu kadar mantikli bi hareket daha olabilir mi? Sicaktan bunaliyor kadin ve sicaktan bunalan biri ne yapiyorsa onu yapiyor. Nasil ama iyi fikir degil mi? Insan gercekten hayret ediyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol