türk erkeği

black string
Günlük hayatta sürekli seks konuşan , şöyle uçtum böyle kaçtım diyen türk erkeği çoğunlukla bamya pipilidir.nasıl bir aşağılık kompleksleri varsa artık..bir de bunların götü göbeği salmış, hayatı boyunca 20 dk koşup 2 dumbell kaldırmamış olanları vardır, türk kadınının domalmayı bilmemesinden şikayet eder. Çekim alanına kendisi gibi görgüsüz ya da varoş kadınlar girer genelde ; kadın hesap ödeneceği zaman uçtuğunda bamya pipisiyle başbaşa kalır. Ulaşamadığı ciğere murdar demeyi de çok sever, kadın ona vermediyse kesin kezbandır, halbuki verse orospu olacaktı.kafası hep böyle karışıktır türk erkeğinin. Tabiki istisnalar çoktur,burdan istisnalara öpücükler ;)
bigkerry
türk kadınının yetiştirdiği erkektir. iki cins arasında gram fark yoktur. her iki tarafında hemen hemen eşit miktarda defoları bulunur. çünkü kültür belli middle east... bağlantıyı da verelim; türk kadını.
2
black string black string
Beyefendi ve hanımefendileri yetiştiren türk kadınının ellerinden öperiz ;)
bigkerry bigkerry
hahaha onlar olmasa hiç çekilmezdi buralar
realface
Tıpkı Türk kadını gibi bu toplumun yansımasıdır, genellemeler hep kötüdür bunu unutmayalım..
İkisinin de iyisi-kötüsü, güzeli-çirkini, çağdaşı-çomarı, falanı filanı vardır. Seçimlerimiz bazen hayal kırıklığı da yaşatsa, bazen alttan alarak kah eğiterek bu toplumda var olacağız, mutlu olmayı çok büyük şeylerde aramaya gerek yok..
Severek aşacağız ikisini de..
qubar
O kadar iyi türk erkeği varken bu adamı bulması kadının suçu, hayatta hiç bir zaman karamsar olmamamız gereken olay bu haliyle bile ingilizce bilmeden kadını tavlamiş ölümüz bile iş yapar türk erkekleri helal olsun bize
gods apostle
T*rk kızlarıyla beraber tam bir tencere kapak ilişkisine sahip olan erkek türüdür. birisi şiddet görmekten, kısıtlanmaktan ve Ortadoğulu kafasıyla ait olunmak ister; bu tür de gelir ona istediklerini verir. Biz de Gerçek anlamda iki yaşam formunun belgesel tadında sevdasını haber kanallarında takip etmek zorunda kalırız.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol