tam boşalırken sıradışı bir şeyin olması neticesinde azıcık boşalabilmek

cinsel psikolog
erkeklerin en sevmediği durumlardan biridir. tam boşalırken telefon çalar, bir bakarsın müdür arıyordur. o sırada boşalmayı da durduramassın, tam anlamıyla da boşalamassın. azıcık bir sıvı çıkar. zevk de almamış olursun. hayata lanet edersin.
sextacy
bu hayattaki en pis şeylerden birisi. porno izlersin mesela, tam sevdiğin pozisyon gelmiştir veya izlemesi keyifli bir sekans yaşanıyordur, hop pozisyon biter veya birden adamın suratına zum yaparlar, hop. geçmiş olsun.

amerikalıların dediği gibi; bullshit.
cinsel mi
Eğer oluk oluk boşalan biriyseniz durum halinde olayı durduramaz ve zevk almazsınız. Yapabileceğiniz tek şey tazyikli erkek sütünü elle başka bir şeyle engellemeye çalışmak ama istemsiz olarak sağa sola belki de ele kola bulaştırmaktır.
odipus
işten arayan müdürün zili çalan komşunun mına koyum ben öyle boş boş televizyona baksak yoksunuz amk.
satir
"edging" adıyla bilinen ve zevk/işkence olsun diye de uygulanan bir seks oyunudur pekala. Boşalmaya ramak kala tenasül uzvu ile fiziksel temas kesilir azıcık boşalma olur sonra hoop yeni baştan ve en sonunda muhteşem patlama beklentisi ile hazdan hazza koşma çabasıdır.
lorem ipsum
dominant bir kadında bunun benzerine tanık olmuştum. kendisi genel olarak zaten seksi yönetiyordu. buna ek olarak, bazen sırf karşısındakine efendilik etmek için onun zevk anını yarıda kesip farklı bir şeye geçiş yapıyordu. bu şekilde son raddedeyken duraksayıp başa sardığım oldu. aslında çok can sıkıcı bir şey değil ama tadında yaşamak lazım. insan bir süre sonra sonuca ulaşmak istiyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol