sözlüğünü başka sözlükle aldatan şerefsiz yazar

albay kotak
Yanar döner, içten pazarlıklı ve en önemlisi kişiliksiz bir yazardır. yazarımsı demek daha doğrudur bunlara. yani sana sunulmuş olan ve senin üzerinde o kadar emeği bulunan bir mekanın anısını nasıl böyle adice işlerle kirletirsin?

anlamıyorum azizim... belki de aklım almıyordur falan... uzun yıllardır sözlüklerde yazarım ama ben yapmadım böyle bir şey. bana emek veren ve yarar sağlayan bir sözlüğe gavatça ihanet etmedim. Cinsel sözlüğe kabul edildiğimden beri sadece burada oldum hep... bazen cinsel sözlük oldum. ama hep burada ve buranın oldum.

şimdi açık yüreklilikle itiraf edelim hadi... Cinsel sözlük'te yazar olduğu halde başka sözlüklere üye olanlar selibriti yazar falan olamazlar... hatta iyi yazar bile olamazlar değil mi? ki bence yazar bile olamazlar.

bildiğin arkadan vurmaktır, kalleşliktir. hem `ssg` ya da `zall` size `freud` kadar yakın mı? oğlum freud belli etmiyor ama hepinizi ayrı seviyor lan... ne zaman bir yazar çaylak olsa adam hüzünleniyor falan. ama aramızda kalsın, söylediğimi söylemeyin. Zaten bir avucuz erekte vaziyette ya da dolgun memeli yazarız.

diğer sözlüklerden çok çekici teklifler alsam da cinsel sözlük'ü seviyorum! Cinsel sözlük'ü bırakmıyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol