sevgiliyi kadin kankisi ile birlikte sikmek istemek

malina
O zamanlar biz "ekürinin" evinde oynaşırken, defelarca ekuri bir şekilde hep araya giriyordu. Üstelik onunda sevgilisi vardı. Tabi o an aynı ortamda değil. Kaç kere Sevgilimin yanında kendine masaj yaptırdı. Benimki bir kere malina çok güzel masaj yapar demişti. Sonrası 2-3-5 saymadim. Bir süre sonra farkettim ki ben ne zaman sevgilimle biraz ileri gitsem bizimki araya giriyor bir şekilde omuz masajini yaptiriyordu. Onun evi bizim için en güvenli mekandi sevgilimin rahat gidip gelmesi açısından.
Bir kez yine laf söz araya girdi masajı çıkarttı. Yaptığına sevgilimde çok bozuldu. Yemek zamanı makarna yapmaya gitti sevgilim. Ben salonda cekyatta oturuyorum kız yerde onumde. Kizdigim icin masajı bayagi sertlestirdim. Bizimki nde gık yok. Göğüslerine tam sırtı ile birleştiği yerden ince ince elliyorum tık yok. İtiraf edeyim o güne kadar hiç kötü niyetle dokunmamistim. O günde hiç iyi niyetle...kafasını tuttum gobegime yasladim. Hem alnina hem iki kaşın arasına ordan şakak kemiklerine ordan da cenesinin altından ellerimi birleştirip tekrar omuzlarına geçiyorum. Yeniden ters tarafa eğip benden uzaklastirip her defasında biraz daha Göğüslerine yandan baskı yapıp inceden oksuyorum. İkinci sefere başladığımda hatun gözlerini kapattı. Belki beş dakika aynı masajı tekrarladik. Her kafasını gobegime yasladigimda artık benim sikim direk ensesinde idi. Bildiğin özellikle değdiriyordum. En son öne eğdim. Hem sağdan hem soldan sadece göğüsleri ile sırtinin birleştiği yere sertçe masaj yapıyordum. Başı komple öne eğik halde iken giderek sertlik derecesini azalttim. Şimdi masajı yavaşça bitiriyoruz dedim. Bu arada sırt tarafından iki memesini birden resmen oksuyordum. Sadece memelerinin nerdeyse uç bölümü hariç. Epeyce sadece buna devam ettim. Nasıl rahatladin mi dedim. Evet çok iyi geldi ellerin dert görmesin dedi. Kalktı o da mutfağa gitti. Eşek gibi biliyordu bilerek oksadigimi. Herhalde o kadar masaj yapıyor yoruyorum buda benden sana küçük bir hediye olsun diyordu. Ya da ne bileyim kankasi mutfakta iken o altimda orgazm oluyordu. Ez cümle kadınları anlamak zor iş. Ikimizinde sevgilisi olduğu için bu küçük masaj oynasmalari tam 4 yıl sürdü taki o evlenene kadar. Bakireydi nisanliyken düğüne 3 ay kala ilk ilişkisini yaşamış. Sevgilim söylemişti. Onu duyduktan sonra hatun beni gerçekten azdirmisti. İlk o zaman gerçekten onu arzulamistim. Nedenini bilmiyorum. Sonra bir kaç kez masaj yapma "artık imkanı oldu" itiraf etmeliyim hatun benim için gerçekten azdirici bi kadın olmuştu. O uc ay içinde kac kez onu düşünerek 31 çektim inanin hatırlamıyorum. Nerdeyse her fantazi de vardı. Çok kez sevgilimle beraber onu aynı anda s*kmeyi dusledim. Ucumuzun İçkili ortamlari olduğu zaman sanki fantazi değilde gerçek olabilir gibi geliyordu.
Evlendi. Bir kaç sonra yine onlara yemeğe gittiğimizde eşi yeni ikinci el elektro gitar almış çok uygun fiyata. Kadında bizi davet etmişti. Tatsız bir durum oldu. Yapmacık gulusler vs her ikisinden de. sanki biz zorla gitmisiz. Yemek yendi. Kızlarda şarap bizde bira. Muhabbet..Arif dedi ki. Baba bu gitarı yeni aldım arkadastan bu aksam denemeliyim. Olmazsa yarın arkadasa vereceğim başkasına satacak.
Odaya geçtik. Amfide kısık bir ses bir iki deneme. Sıkıldım. Arif dedim sen devam et. Ben içeri geçiyorum. Tamam baba dedi kusura bakma. İçeri geçtim biraz tv biraz muhabbet kızların sohbette tam sıkmıstı ki
-emine ya malina bende ne zamandır bu günü bekliyordum omuzlarim ne kadar ağrıyor bilsen deyip önüme yere oturdu. Hiç sormadı. Hemen uzun saçlarını topladı başının üstünde anında topuz yaptı. Esimden şarabını istedi. Bende hiç itiraz etmeden inceden masaja başladım.sohbet muhabbet kahkaha...altında siyah tayt vardı. O yüzden çok rahat oturuyordu. Hafif balık etli sayılırdı. Ben yine sırt bahanesi ile inceden esime çaktırmadan memelerinin yine yarısını oksuyordum. O yerde onumde otururken bilinçli bilinçsiz bacaklarini kah uzatıyor kah topluyordu. O arada tek baktığım yer önce eşim ve sonra lambader in taytına süzülen ışığı ile kasık içlerinin nerdeyse seffaflasip görünmesi idi. Arada televizyondan gelen yüksek beyaz isikla lambederin ışığı birleşiyor, siyah taytin içindeki siyah külot izinin sıktıgı yerden kasiklarina bakarken bildiğin göğüslerini sırtı ile birleştiği yerden başlay*rak oksuyordum. Sikim çoktan kalkmisti. Gözüm arifin tam karşımda duran oda kapısında. Kulagim odadan gelen cizirti şeklinde ufak seste. Ellerim kah memelerinde kah sırtında belinde. Yarım saat böyle geçti. Ama o yarim saat benim icin en ateşli sevismelerden kat be kat harikaydı. Dusunsenize ;Emine hemen onumde yerde oturuyor. sikim arada eminenin ensesinde. İstediğim zaman istediğim kadar eminenin sirtina beline yüzüne dokunuyorum. Abartmadan memelerini inceden oksuyorum. Esi arif tam karsimdaki oda da kapisi kapali. Sevgilim caprazda oturmus hem sevdigi diziye bakiyor hem muhabbet hemde alkolunde verdigi rahatlikla dunyadan haberi yok. Arifin odadan sesi kesilince benimki geliyor dedi emine onumden kalktı. O gece öyle bitti. Sonra başka şehre taşındı emineler de işkence de bitti. O gece Sevgilimi hem emineyi hem sevgilimi düşünerek becerdim. Cok hostu. İtiraf etmeliyim hayalimde daha çok emineyi becerdim. Geçenlerde duydum çocukları olmamış tatsizlarmis. Bosanabilir belki emine dedi sevgilim. Yine aklıma geldi. Acaba bu sefer....
3
aristo aristo
Cool story bro, tell it again.
hera hera
Hiç acaba deme, hikaye aynı kadroyla devam edeceğe benziyor. Ama bu sefer Eminenin yeni eşi, müzik aleti çalmayabilir.
malina malina
Artık gorusmuyoruz. Kıskandı mi nedir?
Gitarı bırakmış saksafona mı başlamış neymiş. Öyle diyolla...
Şaka bir tarafa hikayede sorun, eminenin kocası Arif de değil. O hikayenin ilk kaybedeni.
Hikayede sorun, malinada da değil bence. Belki sadece kizmistir.
Hikayede sorun, malinanin sevgilisine de değil. O da ilk kaybedenlerden.
Sence hikayede kimde sorun? Kim yanlış.
Malina da az değil ha😀

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol