sevgilisinin instagramda bikinili fotoğraf paylaşmasına kızmayan erkek

odipus
yüce insan büyük sanatçı serdar ortaç'ın rehber edinilesi bir sözü var. 'biri sevgilimin kalçasına baksa gurur duyarım' 'yan masada oturan adam yanımdaki kadın için 'ne güzel kalçaları var' dese gurur duyarım. çünkü sen o kalçalara ancak bakarsın. ama ben dokunabilirim.'

tabii ben yüce bir kişi olmadığım ve onu rehber de edinmediğim için böyle birşey olsun istemem.
anonim_kullanıcı_3
Kimin nasıl fotoğraf koyacağına, ne giyeceğine karışma hakkını nasıl bulabiliyorsunuz kendinizde? Sevgili ulan bu.. iki gün sonrA gönlüm başkasına kaydı deyip ayrılacaksın. De ki evlisin, karın.. yine olmaz..
Bu arada bir tane bile bikinili fotoğrafım yok. Derdim, birinin başka bir insanın giydiğine, sosyal medya hesabına müdahale hakkı bulması.

Keşke sevgililerinizi tanısam.. onlara iki çift sözüm var..
(bkz:Flört şiddeti)
5
fetişist fetişist
Şiddet diye bir şey yok. İşine gelmeyen ayrılır.
anonim_kullanıcı_3 anonim_kullanıcı_3
Şiddet, burada fiziksel değil psikolojik. O fotoğrafı koyup koymayacağına başkasının karar vermesi, baskı uygulamasıdır.
Muhtemelen ayrılmıştır.
fetişist fetişist
Adam bundan memnun değilse ayrılır. Kız ayrılma diyip paylaşmaktan vazgeçerse psikolojik şiddeti hak etmiş olur
anonim_kullanıcı_3 anonim_kullanıcı_3
Siz öyle yaparsınız o zaman.
Ben karışmasına izin vermem, karışacağını düşündüğüm adamla da öyle bir yakınlaşma yaşamam.
fetişist fetişist
Ben de karışmam. Ama karışacağını bile bile o adamla ilişki yaşayanlar psikolojik şiddeti hak etmiştir. Çünkü kendi seçimleri olmuş olur.
alpben
Eşi olsa bir nebze anlarım ama bir erkek sevgilisini böyle bir sebeple kisitlayamaz. Sevgilisine bu tür foto paylastigiinda rahatsız olduğunu soyleyebilirsin en fazla o da isterse o paylaşımı kaldırır. Sevgilin alt tarafı her bokuna müdahale etmeniz gerekmiyor. Ne kadınlardaki ne de erkeklerdeki " aşkitom beni çok kiskaniyo yeaa" muhabbetini anlamıyorum.