sevgilisine geçmişte kaç kişiyle yattığını soran erkek

0 /
cinsel psikolog
benimdir. insan merak ediyor. ama şöyle bir şey keşfettim, kadınlar tek gecelikleri, vurup kaçan taylan'ları, unutmak istedikleri gecelerde yaşadıklarını falan, ısrarla skordan saymıyor. sadece uzun süreli ilişkilerini sayıyor. e o zaman da haliyle rakam 5'i geçmiyor.
1
ronin ronin
Bunun bi formulu var.Kadınların söylediklerini 3 ile carpacaksın erkeklerin söylediklerini 5'e böleceksin.
artemisia
tam adedi verince hal ve hareketleriniz bir anda değiştiği için mecburen 3-4 bandında gezmek zorunda bırakılıyoruz bu soru karşısında.
çünkü artık 1'i kimse yemiyor :(
1
yengeckiskaci yengeckiskaci
Eski zamanlarda Safin birine basindan is fecmis kizi kakalamislar kadin yuklu gelmis birkac ay sonrada dogurmus, adam sormus erken degil mi? Kadin cevaplamis giren ay, çıkan ay , önümüzdeki ay etti sana dokuz ay😂 senin ki de o hesap
jaimeninsageli
saçma bi arayış içindeki erkektir. alacağı cevap yumruk etkisi yapabilir ve daha kötüsü bunu degiştirmeye gücü yetmez

halbuki bu kısa hayatta birbirimizin yaşamlarına misafir oluyoruz. kırıp dökmeden mutlu edip mutlu olarak yolculuğa devam etmek daha iyi değil mi?
dolores
Vallahi billahi benim 5 😄 tek gecelikler falan da yok üstelik. Kaliteli seks yapıyorum demek ki 😛
4
chickenlegs chickenlegs
Biz şimdi kalitesiz sex mi yapıyoruz :(
dolores dolores
Bilmem tak tak bam güm yapıyor olabilirsiniz 😄 şaka şaka kadınlar çeşitliliğe ihtiyaç duymaz, erkekler de iyi seks bulduysa devamı gelir anlamında yazdım aslında 😊
nitratex nitratex
Tebrikler 🎉
wayne wayne
ADAMSIN Harun abi
theperfectmaster
yanlış yoldaki erkektir diye düşünüyorum. insan öyle veya böyle sevgilisinin elin lavuğu tarafından s.kilmesini istemez, dolayısıyla bu bilgi canınızı sıkmak dışında hiçbir işe yaramayacaktır. ha sıfır cevabını alıp da içinizi rahatlatmayı umuyorsanız o ayrıdır. bunun dışındaki her sayı birilerinin sizin manitayı kütürdettiği anlamına gelir ve rahatsızlık vericidir.
thedarknight
Özgüveni düşük kendine güvenmeyen erkektir sen sevgilinle mutluysan ve iyi vakit geçiriyorsan geçmişe takılmanın bir anlamı yok
anonim_kullanıcı
Bu soruyu soran erkek, yalan söylenmeyi hakeden erkektir. Ben hiçbir erkeğe benden önce kaç kadın oldu diye sormadım. Sormak aklıma bile gelmedi hatta. Eşim bu soruyu sorar gibi olduğunda, rahibe gibi bi yaşantım olduğunu mu düşünüyorsun diye kontra bi soruyla karşılık vermiştim. Yani normal tabi falan deyip geçiştirdi. O zamandan beri de konusu edilmedi geçmişin. Taze bi başlangıçta, geçmişin yüklerini omuzlamak gereksiz. Yapılması gereken beraber yazılacak yeni bir sayfa açmak...
veronika
Açık açık cevap vereceğim erkektir. Cevabı duymak hoşuna gitmeyecekse sormamalıdır. Bir de bu soruyu sorduktan sonra aynı soru kendisine de yöneltilecektir ve muhtemelen şişirilmiş cevaplar alınacaktır.
spawn
Bu soruyu nasıl sorarsanız sorun kötü bir duruma düşürecektir soran kişiyi. Bunun yerine eğer sizin için önemliyse, geçmişini kendiniz araştırmayı tercih edin.
izmir boyoz domat
Böyle soruları nasıl sorabiliyorsunuz lan? Genelev çalışanına bile sorulmaz bu soru. Yapacağınız seksin içine etmekten başka bir boka yaramayacaktır alacağınız cevap.
rasputin
Hem tecrübesiz hem de nezaketsiz insandır. 3 dese ne olacak, 33 dese ne olacak? Sayının fazla olması karşınızdaki kadını orospu yapmaz.
lesh
hatunun, skorda delikanlıyı geçip geçmediğini merak ediyordur. ona göre tavır alacaktır. tabii tarafların dürüst olmasını beklemek anlamsızdır. hep ikinci olduğunuzu umut ederek sormaya devam edebilirsiniz. önünde sonunda evren sesinizi duyacaktır...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol