seks esnasında müzik açmak

theperfectmaster
gerçekten böyle bir şey var ve insanlar bunu gerçekten yapıyor. ben şahsen yapana deli gözüyle bakıyorum. son derece ciddi bir mesele olan s.kişi sulandırdığını ve adeta zumba gibi bir gerzek aktivitesine dönüştürdüğünü düşünüyorum. seks tamamen insanın partnerine odaklanması gereken bir meseledir ve o esnada dışarıdan gelen ses, ışık vb. uyarıcıların hepsi, tüm dikkatini partnerine vermiş insanın konsantrasyonu muhakkak ki bozacaktır. müzikmiş. direk dansı mı lan bu? saygısızlık resmen. sekse bir spor, partnere de spor eşyası muamelesi yapmak demektir sekste müzik açmak. çok yanlış hareketler.
freudun purosu
Ben seksin büyüsünü bozduğunu düşünüyorum. Yani karşılık inlemeleri, nefes alış verişlerini, bedenlerden çıkan sesleri dinlemek varken müzik işi bozuyor gibi.

Komşulara karşı zaruri bir kamufle amacıyla yapılıyorsa bir şey diyemem.
capkindemokrat1905
Seks için özellikle müzik açmadım ama müzikli ortamda sevismisligim çoktur. Niye buna tepki verildiğini de anlamadım çok da güzeldir. Bu söyleyeceğim biraz absürt olabilir ama seks esnasında film izlemisligim de vardır. Bakın onu tavsiye etmiyorum. Film pic oluyor.:)) İster istemez bir sürü sahneyi kaciriyorsun. Ama müziğe takilmayin çalsın arkada sorun yok.
ne dedim ben simdi
Eger sevişme sesimi duymamasini istediğim birisi varsa müzik açılır ancak eğer yalnizsak ve yakinlara ses duyacak kimse yoksa muzik acmaya gerek yoktur
valeria messalina
O da bir şey mi? Sevişirken dinlenecek şarkılar playlisti olanlar bile var.
Ben değil, bir arkadaş. Valla. Ben gereksiz buluyorum böyle şeyleri.
sextacy
"bakın biz seks yapmıyoruz, irem derici - acemi balık dinleyerek evde oturuyoruz" denmesine sebep olur. millet inlemelerini duyup yere kulağını dayasa veya tavana baksa daha şerefli anasını satayım.
cesurca yaladim leopari
yutubda seks temposuna göre müzikler var. cima esnasında cimaya renk katması için arka planda açılabilir. bu arada cima nedir aq ya, kendime yükseldim şu an. seksleşmek işte.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol