rüyalanmak

deniz ayısı
çok salak bir olaydır. zevkten ziyade birden dehşet içinde uyanılır ve küfürler eşliğinde iç çamaşırı batırılır. düşünceler çok farklı olsa da otonom sinir sistemi tamamen normal boşalma anını taklit eder. matrix'teki 'zihin gerçek yapar' repliğinin gerçek hayattaki tezahürüdür. bir de müslümansanız sabahın köründe sizi duşa sokardı.
enteresan bir kişisel tecrübe olarak da rüyamda işediğimi gördüğüm bir anda başıma gelmişti. büyüdük de geçti iyi ki.
arcq and arc
bastırılmış duyguların dışa vurumudur bir nevi. insanların yaşamak istediği, toplum ve din gibi etmenlerden dolayı yaşayamadığı duyguları bilinçaltında yatar. mastürbasyon bile günah sayılır. oysaki seks ihtiyaçtır, ne kadar bastırılırsa bastırılsın bir şekilde ortaya çıkacaktır. ya mastürbasyon olarak, yada rüyada seks yaparak..
sınırları ve dar kalıpları yoktur. mesela kendinizi bir uçurumdan kadınlarla dolu havuza düşerken görebilirsiniz, işte buna rüyalanmak denir swh

ahanda böyle rüyalardır işte ..
https://coub.com/view/ueq8b
ilhampipisi
İnsanın cinselliğini tatmine etmemesi ve bunu içe atması sonucu vücudun kontrolü ele aldığı ve aslında bilinçaltının derinliklerinde olan bir şeyi ortaya çıkardığı durumdur. Rüyalanan kişi genelde düşünmemesi gerek kişiyi ya da nefret-aşık olduğu kişiyi düşünür. Zira onca karakter arasından öne çıkabilmek için keskin filtrelere sahip olmak önemlidir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol