rakının o kadar da güzel olmaması

Sigmund Freud
maalesef değil. çok şekerli, acı, saçma sapan bir tadı var.
gavur viski, votka yapmış, milyarlarca kişi bundan içerken, ortadoğulu küçük bir kesimin içtiği rakının peşinden artık gitmeyeceğim
gods apostle
türkiye'de zevklerin ve renklerin tartışılabileceği tek konudur rakı, bu kadar iğrenç, bu kadar kötü kokan başka içki yok maalesef. içince kusarsın ve kustukça tekrar yayılan anason kokusu yüzünden yine kusar ve döngüye girersin. bunun kötü bir içki olduğunu içen de biliyor ama söylemeye cesareti yok, neden? çünkü o ağır abi imajına gölge düşer. rakı o kadar iğrenç bir içkidir ki tadını bastırabilmek için 50 çeşit meze, peynir, yoğurt, şalgam ve aralarda çay tüketirsin ve bununla övünürsün, yazık...

muhabbeti iyidir ayağı da göt ayağı. hiç çekilmez o muhabbet, leş gibidir. bazı kimseler tarafından rakı içen kadın candır, rakı içebilen kadın çok sever gibi pohpohlanarak övgüye mazhar edildiğinize de bakmayın, sizi sadece sarhoş edip yatağa atmak istiyorlar o kadar.
2
organick organick
Gene cok bos konusmussun ama hos konusmussun. Tebrikler shsh
gods apostle gods apostle
nedense sen downvote yapınca bile mutlu oluyorum 😻
testoman
anason kokusunu severim. rakı kokusu da her zaman hoşuma gitmiştir. lakin tadında bir sikim olmadığı doğru. hele balıkla rakı içmenin pek anlamlı bir tarafı yok.
dolores
İçmeye başlayınca tadı kötü, içtikçe sanki güzelleşiyor. İçkiyle bütünleşmiş ortam biçimleri var.
Bira=salaş keyif ortamı
Rakı=meyhane şarkıları
Vodka=partilere hazırım
Gibi gibi. Aslında içkiye sevgimiz değil. Ruh halimiz içkiyi içiriyor gibi. Ne içiyorsak içelim biraz keyif için hepsi bu.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol