penis

0 /
theperfectmaster
erkek cinsel organı. sekste kalın olanı makbuldür. fazla uzun olanı ise değmemesi gereken yerlere değerek huzursuzluk ve acı yarattığı için pek sevilmez. okuduğum bir araştırmada türkiye için ortalama penis boyunun 13 ila 15 cm olduğu yazıyordu. 20 cm olanının da zararı yoktur ama 25 olduğu zaman sonuna kadar penetre etmek kadının seksten aldığı zevki düşürücü etkiye sahiptir.
lesh
erkek üreme organı ve üreme gerçekleştiği sürece diğer tüm özellikleri ikinci planda kalır.

gerçek hayatta ise derler ki; uzun olsun ersin, kalın olsun gersin. tüm diğer boyutlar için de “boyu değil işlevi canım; sen iyisin” söylemi geçerliymiş.
can
Penis kelimesi Latincede bir ek olarak da kullanılmaktadır. Aitlik belirtir. 'Penis homines' kalıbı latincede 'erkeğinki' anlamına gelir. Zamanla homines kelimesinin yok olup sadece penis ekinin erkek cinsel organını tanımlamak için kullanıldığı tahmin edilmektedir.
anonim_kullanıcı
Birlikte olduğum hiç kimseye seninki kaç cm diye sormadım. Sadece erkekler dert ediyor bunun cm cinsinden değerini. Evet kabul ediyorum. Bu ps.kolojik bi durum. Önce gözün doyacak tabiri buraya uygun olabilir. Ama bunu komplekse çevirmek sizin açınızdan saçmalığın daniskası. Uzun yıllardır evli bi arkadaşım "bunca yıldır evliyiz hiç ölçme gereği duymadım eşiminkini. Işimi görüyor nasılsa" dediğinde bu konuda yalnız olmadığımı da anladım. Çok ince ve çok çok kısa olmadığı sürece sorun etmeye değmez. Erken boşalma gibi sorunlar da yoksa gayet iş görür.

Ama internet ortamında özellikle, sanırım erkekler arası rekabetten sayılar havada uçuyor. Biri çıkıyor "benim 17 cm ama kafası hariç" diyor. Diğeri "20 cm den küçük olsaydı keser atardım bunu" diyor. Biz de okuyup okuyup gülüyoruz. Ne yapalım?
1
belasi sikilmis yavsak diablo belasi sikilmis yavsak diablo
20 cm den küçük olsaydın yaşatmazdım seni
0 /