okulda popüler olan kızın 30 yaşında hala bekar veya boşanmış olması

okuryazar
Mezunlar gecesi, pilav günleri ya da kolej reunionlarında sıkça gözlemlenen hadisedir. Zamanında okulda pek çok erkeğin iflahını kesen popüler kız 30. Yaşa denk gelen toplantıya ya yalnız katılır ya da hiç katılmaz. Öte yandan sınıfın iddiasız çalışkan kızı yanında kocası ve iki çocuğuyla gelip gövde gösterisi yapar.
cinsel psikolog
lise 1 'de çok popüler bir kız vardı. 2 hafta yanıma oturdu diye benim bile popülerliğim artmıştı.
kısa etek giyerdi herkes bacaklarına bakardı.. öhö neyse
şimdi dombilinin teki olmuş, yine kendisi gibi dombili bir kocasıyla dombili bir hayat yaşıyor
odipus
Var benim böyle bir arkadaşım, hatta otuzdan da yüksek yaşı, lisede en yakın arkadaşımın sevgilisiydi. Dal gibi bi fizik, upuzun dalgalı saçlar, güzel yüz, üstelik çok da sempatik ve güler yüzlü bir kız. Tam bir esmer güzeliydi. Nadiren de olsa bazen karşılıyoruz, hep aynı pozitif neşe saçan kız, yaş alsa da aynı güzellik yani bakıyorum kız hala fıstık gibi ve mutlu. Evlen(e)mediği için hiç bi sıkıntısı varmış gibi durmuyor.

Bi ikincisi benim lisedeki sevgilim, çok garip ama o da hala bekar anlayamıyorum nasıl olup da evlen(e)medi. Ama onu uzun yıllardır çıplak gözle görmediğim için nasıldır, eski güzelliği kaldı mı, bilmiyorum.

Sıradan olup da evli/çocuklu arkadaşları bi düşüneyim. Yani evet yine sıradanlar, hayat öyle akıp gidiyor işte belki uzağımda olup benim görmediğim hayatı çok değişenler vardır. Hayat garip.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol