lise kapısında sevgilisini bekleyen 30 yaşında sakallı adam

tupperkadarvar
Küçük bir matematik ile lise öğrencileri 14-18 yaş arasındadır. 30 küsür yaşındaki insan, kendi yaşının yarısındaki bir kız çocuğuna yürüyorsa iki yaş altı veya iki yaş üstü de tercih edebileceği sınıftadır bu da 12-20 yaşa tekabül etse. Amk pedofilileri demek istiyorum.
(bkz: sapık)
(bkz: abaza)
(bkz: pedofili)
anonim_kullanıcı
Ergenlik ve ilk gençlikte yaşca büyük erkeklere ilgi duymak sıklıkla görülen bir durum. Bazı erkekler de bu durumu böyle manipüle ediyorlar işte. Şöyle eylül ayının sonlarında, genellikle küçük yerlerden gelen öğrencilerin çoğunlukla olduğu bir lisenin önüne giderseniz, bu tiplerden onlarcasını görürsünüz.

Prototipleri de belli. Hafif sakal, bilekte ya da kolda hapishane kaçkını dövmeler, maddi duruma göre tofaş'ın kuş serisinden modifiye bir araç ya da zenginse scirocco. Bir de köpek gibi davranıyorlar kızlara. Salak kızlarımız da bunu " ay beni çok seviyor " diye yorumluyor. Tek sebep bu da değil elbette. Kızlar, aile içinde gördükleri baskıdan dolayı bu tiplere meyledebiliyor. Kaçış yolu olarak görüyorlar o adamları.

Ne yapılmalı? Bunları söylemek yetmiyor. Işte burada Ailelere ve bu aileleri bilinçlendirecek devlete çok büyük görev düşüyor. Yine finlandiya'da yaşıyor gibi yazıyorum ama ne yapayım. Çözüm bu. Türk halkı devletten korkar. O yüzden değişim olacaksa tepeden gelecek ve kafaya vura vura olacak. Halka rağmen halk için.

To be continued...
1
redlight redlight
sırf halka rağmen halk için dediğin için favoriledim. kişisel değil.
redlight
pedofili değildir. pedofili o anlama gelmiyor, tıbben çocuk olan birinden hoşlanana pedofili denir.

kişi ancak ülkedeki cinsel sorumluluk yaşını deler, o da sevişince. ancak ucuz ahlakçı, 3 kuruşluk püritan ahlakı olan ülkelerde cinsel sorumluluk yaşı bu kadar yüksektir. abd'nin geneli, türkiye gibi.

evet koçlarım, isviçre, fransa, ispanya ve daha niceleri pedofiliye alkış tutuyor bir tek sizler azizsiniz.
anonim_kullanıcı
... devlet aileleri bilinçlendirilmeli demiştim. Bunu da sosyal politikalarıyla ve medyada doğru örnekleri öne çıkartarak yapabilir. Çok izlenen dizilere benzer bir hikaye konabilir. Işin peşini bırakmayan bir görevli ya da aile üyesi eklenir, Bunu senaryoya doğru şekilde yedirirsen tek eğlencesi televizyon olan ailelerde farkındalık uyandırabilirsin. Zaten hedef kitlen de onlar. baskı uygulandığı için ailesi yerine tehlikeli tiplere güvenen kızlar bu ailelerden çıkıyor. Bu sadece bir örnekti.

Bir örnekle açıklayayım ki devletin ne yapması gerektiğini iyice anlatabileyim. Daha önce de yazdım. Abimden dayak yemisligim var diye. Ama o zaman almanya'da yaşıyorduk ve gerçekten sosyal bir devlet vardı. O kadar caydırıcı şekilde davrandılar ki, sırf o uygulamaları gördüğü için şiddete başvurmaktan vazgeçer insan. Defalarca eve ziyarete geldiler, benimle görüştüler. Ailemin kaç defa ilgili makamlarca görüşmeye çağrıldığını saymadım öyle düşünün. Bunu da uzmanlar eşliğinde yaptılar vs. Burada saldım çayıra mevlam kayıra mantığıyla yürüyor bu işler. Yardım etmeye kalkan olursa onun da başı derde giriyor. Herkes de bana ne diyor o zaman. Ama soran olursa almanlar bizi kıskanıyor deriz. Böyle de yüzsüzüz...
alf
Bunlar hep onyargi. Ne olmus yani ben de bekledim. Sevgilim ogretmendi lisede. Tam da 30 yasindaydim. Nolmus yani. Genis perspektiften bakin olm. Ha herifcioglu uniformali bi hatunu alir goturur o zaman tamam. Her halti soyleyin.
2
Sigmund Freud Sigmund Freud
sen de haklısın ters köşeye yatırdın bizi :)
alf alf
Severim kaleci bir tarafa top bir tarafa :)
yengeckiskaci
Çokluğa çocuğa yuruyeni domaltip sikecen ( meraklıları zevkine yapsın millete de iyiliğe gecer ) yada sikini kesecen. Açık ve net!
venus
Sevgilisinin sözde rızası olsa bile suçtur, lisede okuyan bir genç istisna durumlar hariç hukuken çocuk kabul edilir. Apaçık istismardır, müdahale ve tedbir şarttır. İyi de kız istiyor, zorlamıyoruz ki diyen zihniyete damacana da yeterli olacaktır, fazlası olmasa da olur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol