klitoral orgazm vs vajinal orgazm

anonim_kullanıcı_3
Vajinal orgazm denilen şey de klitoral orgazmdır. Klitoris sadece dışarıdan görülen ve merrcimek büyüklüğünde bir çıkıntıdan ibaret değildir. O minik çıkıntı, buz dağının görünen kısmıdır. Görünmeyen kısmı ise epey büyük bir sinir ağıdır.

Sadece vajina ile iş götrüyorum heheeeyt dediğiniz ve kadının çok keyif aldığı cowgirl, reverse cowgirl gibi pozisyonlarda klitoral temas da fazladır ve keyfin büyüğü oradan gelir. I9
okuryazar
Klitoral çocukluktan itibaren mümkündür. Vajinal olanı daha sonraları bir partnerle yaşanır. Kadın için klitoral daha kolaydır ancak vajinal olanı bir kez tam yaşayınca klitoralde hep bir şeyler eks.k kalır.
bigkerry
klitorisin vajina içerisinden uyarılması ile oluşan orgazma kadınlarımız vajinal orgazm diyor. klitorisin vajina üst duvarına en yakın olan bölge de g noktası olarak adlandırılıyor, hemen hemen bütün kadınlar alınan zevkin çok daha iyi ve fazla olduğundan bahsettiği için efsaneleşmiş durumda peki klitorisin vajina içinden uyarılması neden daha çok zevk verir onu açıklaması pek kolay değil.
rapidbull
İkisini birden aynı seansta yaptığınız zaman partnerinizin gözlerindeki ışıltıyı farketmemek mümkün değil...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol