kızlar kendilerini güldüren erkeklere verir

albay kotak
Geçen gün oğuz'un bim'den çaldığı nescafeleri içerken aklıma geldi bu. hemen oğuz'a söyledim. beni batıl inanç misyonerliği ve suçluya yardım ve yataklıkla suçladı. akabinde olayı anlatmamla birlikte sakinleşti ve tatmin oldu. sonra instagrama girip kendini prenses sanan izmirli kızlara saçma sapan mesajlar atıp eğlendik.

ama öyle değil mi azizim? kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden pozitif enerji aldıklarını iddia edip onların altına yatmazlar mı? onu seven, ona değer veren bir sevgilisi varken saçma vaadlere kanıp başka bir erkeğin orospusu neden olur hiç düşündünüz mü? çünkü zaman her şeyi siler... her heyecanı, her neşeyi... ama bir şey hep kadınların içini ısıtır. yeni bir yüz ve gülümseme. ilişkinin yıpratıcı yanı oyun dışı kaldığında ise gülücükler orgazmları takip eder. ilişki buhranından kavrulmamış vajinal mutluluklar.

kadınlar belki kendilerini ağlatan erkeklere aşık olur ama bu durum hep geçerlidir. onu döven bir adamı "ama ben onu seviyorum." diyerek terk edemeyen kadın gidip kendini güldüren bir erkeğe çok rahat siktirir. piç karakterlerin piyasa iş yapmasının en büyük sebebi budur. güldüren erkekten sevgili olmaz, ona çok büyük anlamlar yüklenemez belki ama durum böyle işte. gülümsemek bir kadının çoğu zaman elinde olan tek şeydir... onu elinden almak onu aç bırakmaya eş değerdir. şimdi arkanıza yaslanın veeeee gülümseyin.
malina
Kadinları istisnasız çok guldururum. En olmadık zamanda hiç beklemediklerinde de. Tevazu gosteremeyecegim. Yaptığım aptalliklara değil, saçma esprilere değil gerçekten zeka ürünü olanlarla guldururum. Bunu da yapmak için yapmam. Zamanın doğal seyrinde gerçekleşir her şey. Tezine de katılıyorum, artiriyorum: insanlar her türlü ilişkilerini mutlu olduğu insanlarla paylaşmak ister, bu bazen cinsellik, arkadaşlık, sevgililik ( o ne demekse ) Fuckbody lik, hatta evliliktir. Mutluluk, haz paylaştıkça çoğalır, onun için kadınların kendilerini güldüren ve bir tık ötesinde mutlu eden erkeklerle sevgili olması, sevismesi, sadece seks yapmak istemesi, hatta o erkekle hiç bir ilişkisi yokken sadece ve sadece onu mutlu ettiği için sevişmesi deliler gibi seks yapması gayet anlaşılır bir durumdur. Bu durumu da çok alkoluydum ondan oldu, valla istemedim, aslinda üç bira yada 2 kadeh rakı.... bla blaa beni çarpmazdi deyip, bu şekilde açıklayıp, aslanlar gibi sevisip yoluna hayatına devam edebilir. (Bir kadın sarhoş olmak istemiyorsa o kadar içmez, haberi yokken ickisine ilaç atmadiysan hiç bir şeyi zorda yaptiramazsin. Ama artık hem sana -sevistigi erkeğe - hem kendine, hem arkadaşlarına anlatacagi nur topu gibi bir bahanesi vardır.)
Gelelim benim duruma. Eline yüzüne bakılır yaş ve sosyal durumuna bakınca, rahatlıkla yakışıklı sayılacak birisiyim. Sosyo ekonomik durumum da gayet iyi. Etrafımda bulunan kadınlar ise yaşlarına bakılmaksızın genci de orta yaslisi da yine toplumun bir tık üstü elit diyebileceğimiz hatri sayilir meslek gruplarına ait kadınlar. Kişisel, toplumsal statü gereği çoğunlukla da bana denk ve/veya daha alt diyebileceğimiz gruptaki insanlar. Önceki entry ye tamamen katılmama hatta kendimce de kanıtlamama rağmen bahsi geçen sevişme işi neden bende ise yaramadı? Neden kimse Ohh ne güzel sen beni güldürdün bi de ben senin yüzünü güldüreyim demedi? Niye amerikan avrupa film ve dizilerindeki gibi kucagima atlamadi veya beni yatağına atmadi? Hadi hepsini geçtik şöyle sehvetli bir öpücük olmadı kaçak göçek bir buse bile alamadık?

SONUÇ :VERMEDİ.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol