kadınların yaygara kopararak ekstra haklar elde etmesi

the red pill
avrupadan fon almış feministlerin ayda yılda bir olan öldürülme, kaçırılma, dayak vs gibi olayları yaygara ile sanki her dakika yaşanıyormuş gibi lanse ederek, türk erkeğini ezik bir hale getirmesi durumunu bir erkek olarak iliklerime kadar hissediyorum. işimde gücümde normal bir erkek olarak bile, kadın görünce gözümü kaçırmaya başladım. kadın olan asansöre binmeye korkuyorum. istemeden yanlış bir şey yaparım, her an şikayet edilme, sosyal medya linçi yiyebilirim diye korkulu bir hayat yaşamaya başladım.
dolores
Yaygara ! Afedersiniz ama siktiriniz. İşinizde gücünüzde normal insanlardansanız size ucu dokunan bir durum söz konusu değil. Eski sevgilinizi bıçaklama niyetiniz varsa bilemem. Çıkarılan yaygara gencecik kızlar ölmesin diye kusura bakmayın izlemeyin görmeyin o halde bu kadar basit. Hiç bir kadın eski sevgilisini bıçaklamıyor. Üstüne serbest bırakılıp toplum içinde tehlike teşkil edip, elini kolunu sallayarak dolaşmıyor. Böyle düşünenler, bunun gibi düşünenler dikkat edin de o bıçaklar vs, koruduğunuz iğrenç adamlar tarafından kadınlara değil de kaşının altında gözün var bahanesiyle size batmasın. Hımm suçlu korumak değil diye savunacaksanız, suçu hafifletmeye çalışmak ne türlü olursa olsun korumaktır. Sen nasıl gecenin 3ünde bi hava alayım diye sokağa korkmadan çıkıyorsan, aynısını kadınların da yapma hakkı var, 'korkmadan'.
organick
Canım ya kıyamam:( korkuyormuş..ezik hissediyormuş. Sözlükteki türk erkeği ve hakları savunucusu; sözüm sana,
Sen bunları asıl hesabınla yaz bence. Daha gerçekçi olur düşüncesindeyim.

Bir kekstranın hayal dünyası.
qubar
Hiç birşey genelleme yapılamaz erkek olsun kadın olsun hamuru bozuksa bozuktur kadının beyanı esastır olayı var yakın zamanda 17mayıs günü Kadıköy'de bir dişçinin başına gelen olay var temizlik işi yapan Türkmen uyruklu kadının adama iftira atıp dayak yemesine sebep olması gibi bu adamın itibari onuru ne olacak ulan hepimiz aynı yerden çıkıyoruz doğru ile yanlışı iyi ayırmak lazım feministlere gelirsek bi boka yaramayan okadar kadini aşağılayan olay olur bir tane grup çıkıp protesto etmez bizde ve dünyada argümanlar pek iyi algılanıyor kanımca
kadınların yaygara kopararak ekstra haklar elde etmesi

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol