kadınların neden böyle olması

freudun purosu
Evet bir scrotum üzerindeki kıl sayısı kadar kalan sözlükçü bozuntuları. Bu akşam size başımdan geçen elim bir hadiseyi paylaşmak üzere sözlük sahasına teşrif eyledim.

Çalıştığım iş yerine gelen, yerden yüksekliği takriben 150 cm olan ve sırf kıvırcık saç hastalığım yüzünden, kafasına cola turka topu çarpmış dede gibi vurulduğum bir kezbandan söz edeceğim. Buradan sonrasını feminist ve .m komandoları okumasın. ( entrynin kalanı okunmayacak ama olsundu)

Her neyse, arkadaşıma bu kızdan ve firmasından bahsettim. O da ne, meğer kızın çalıştığı firmada arkadaşı varmış. Bir soruşturayım dedi. Ok dedim. Sen gel bu sığır, kız hakkında her şeyi öğrendiği gibi bir de "bi konuşsunlar" diye pezevenkliğimi de yapmış. 32 yaşında, bekar, kendi halinde bir kadın. Benden bahsetmişler ve "gördüm ben o arkadaşı, hoş çocuk.ilk etapta telefon veremem instadan yazsın" demiş. O günlerde ağır bir gribal enfeksiyon geçirmemden dolayı 2 3 gün yazamadım. Sonrasında ise "merhaba" yazdım. Gel gelelim ki ne gören var ne cevap yazan. Ben de mesajı sildim ve takibi bıraktım.

Dün de iş yerime tekrar geldi. Şöyle bir çekingen bakış atıp geçti yanımdan. Sosyal alana gitti her zamanki gibi. Ben de oralı olmadım. 10 15 dk oturup aynı bakışı atıp çıktı.

Ya şu hareketi 22 yaşında biri yapsa ergen der geçerim. Gelmişsin 32 yaşına, hem yazsın diyorsun hem cevap atmıyorsun. Yok hani "tipim değil ya" demek ya da "şu an bir ilişkiye hazır değilim" demek varken bu afedersiniz .mcık .mcık tavırlar ne?

Çok doluydum yazdım ve boşaldım. Şimdi rahat uyuyabilirim.

Tanrı hepimizi kalık kezzolardan korusun. Amen.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol