kadınları çıldırtan seks aktiviteleri

anonim_kullanıcı_3
Genellenmemesi gereken aktiviteler.
Kadınlar, fabrikasyon ürün değil. Herkesin zevk aldığı şey farklı.

Gidip milletin boğazına yapışmayın se i çıldırtacagım diye. Sen beni öldürmek mi istiyorsun diye ortamı soğutabilir, korkabilir.

Kadınlar sert seks seviyormuş, öyle diyollaaa deyip tokatlamayın, enseye şaplak göte parmak dalmayın. Seven var, sevmeyen var.

Bir dirty konuşacağım çıldıracak diye orospu dediğiniz kadın gerçekten çılgına dönüp size tekme tokat girebilir, ortamı terk edebilir, ağlayabilir vb..

Partnerinizle iletişimde olun hem sözlü hem vücut diliyle. Keşfetmeye çalışın. Yoksa tansiyon için komşunun ilacından içen amcadan farkınız olmaz. Her reçete herkese uymaz..

Hayırlı cimalar..
3
master zeus master zeus
Iletişim olmadan seks olmaz zaten :) hani ben insanların birbiriyle önce konuşabildiğini ortak hazlarını belirledigini varsayarak boyle bir gorsel attim :)
anonim_kullanıcı_3 anonim_kullanıcı_3
Diyelim ki iletişimin varmış da içinde buna dair bir şey geçmemiş :)
master zeus master zeus
Bilemiyorum. Spontane seksten mümkün olduğunca kaçınıp partnerimin zevk aldığı şeyleri önceden mutlaka öğrenmeye çalıştığım için öyle bir durumu hayal edemedim diyelim :)
bigkerry
partneri ona seksi geliyorsa yaptığı bir çok şey kadını çıldırtır. ek olarak iletişiminiz iyiyse kadının sevdiği onu çıldırtacak şeyleri tarzını öğrenebilme şansınız var. geri kalanı değişken.
malina
Bizatihi kadınlardan duysak? Onlarda sadece kendinileri anlatsalar. Biz de küçük beynimizle ordan cikarimlar yorumlar yapsak daha şuh olmazmiydi?

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol