istiklal caddesinde turist kızların tacizine uğramak

albay kotak
daha dün gece başıma gelmiş ve ruh sağlıma sekte vurmuş bir hadise. adeta intikam aldılar yüce milletimizden... christmas yaklaşırken başlarına , gelenlerin acısını çıkardı kızlar... ama neden ben? neden melek yüzlü albay?
hep yaptığım gibi istiklal'de gezinirken "şu yapı kredi'nin önüne oturayım da iki karı kız keseyim" dedim. oturdum ve bir camel soft yaktım... ama o da ne? turist bir kız -yanında da sevgilisi varken- bana doğru gülümseyip göz kırptı. bu her ne kadar yanlış olsa da hoşuma gitmişti. daha sonra başka bir turist kız -sanırım suriyeli di- bana doğru dolgun dudakları ile öpücük gönderdi. bunu da garipsedim ama gene de hoşuma gitti. sonrasında başka bir kız bana doğru dil attı azizim... bir şeylerin ters gittiğini anlamalıydım ama kahretsiN! daha sonra gelen kız yanımda geçerken bana değdi ve daha sonraki kız yanağımdan bir makas aldı... daha sonraki kız göğüs ucuma çimdik attı. daha sonra kendimi bir anda bir sürü turist kızın yanında buldum.
-come on! davay davay, venire! oh yeah! bene bene... zen izdiyor duj?
buna benzer sesler duydum azizim... sonrası çok daha acı... cinsel penisimi emenler mi dersiniz beni göğüsleri ile boğmak isteyenler mi.... gerçekten de çok acı bir durumdu... ilk kez bu denli kapsamlı bir tacize uğramıştım ne de olsa... 2 gün bakırköy'de misafir edildim.
çekici olmak cidden zormuş azizim. 40 senelik hayatımda ilk kez anladım diyebilirim. çekici, asil ve kaslı erkeklere tavsiyem istiklal turistlerden temizlenene kadar oradan uzak durun.
hayat sevince güzel...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol