instagram kullanan kızla sevgili olabilmek

albay kotak
sizlerin de "yok daha neler azizim" dediğinizi duyar gibi oldum şu an. "bu kadar geniş insanlar var mı yahu?" sorusu aklınızda yankı bulmuştur hemen. ama ciddi ciddi bu kadar geniş insanlar varmış. sevgilisine anonim insanların bakmasına, mesaj atmasına , gizli profil dahi olsa ismini parmak ucuyla okşamasına ses emeyip hazmedebilen hatta bunu normal karşılayıp arada sevgilisinin fotosuba beğeni atan erkekler var evet... delikanlı adam yapmaz bunu tabii. delikanlı adam kadınına söz geçirir... sosyal paylaşım sitelerinden uzak tutar kız arkadaşını. bence böyle yani. delikanlı olmak! işte mesele burada.

misal benim sevgilim instagram hesabı açsa direkt döverdim kızı. anonim anonim adamlar kız arkadaşımın fotosuna bakacak sonra ben de erkeğim diye ortalıkta gezeceğim öyle mi? yok azizim yok... bu kadar genişlik bu topraklara fazla.

++sözlüğe fotoğraf koymayanların instagrama rahatça foto koymalarını da gözardı etmemek lazım.

bu sosyal paylaşım sitelerinde sevgililerini paylaşabilen erkeklerden bıkkınlık geldi zaten. lütfen ayaklarını denk alsınlar... sosyal medya kirlenmesin...cinsel sözlük kapanmasın diyen 10000 kişi bulabilirim!
organick
Sevgili olmama hakkına sahipsiniz sayın albay kotak, fakat dövemezsiniz. Şiddetin şakası bile kötü.
Saygılarımla anadın mı pardon anarım..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol