iki yıldır buradayım ama

maybachman
Hala şu sözlüğün neden plajda festival havasına bürünemediğini anlayamıyorum. Kadın ve erkeğin anonim olarak içinde cinsellik adına sakladığı ne varsa soru, istek, arzu vs kusabileceği bir mekan nasıl bir çöl havasına büründü bilemedim..
Sigmund Freud
ben de buralar şenlik şenlik olsun istiyorum ama milletimiz üye olmuyor ki. dışarıdan okuyor. cinsellik halen tabu olduğu için korkuyorlar
2
maybachman maybachman
sana bool bol reklam lazım patron.
Sigmund Freud Sigmund Freud
reklama ayıracak bütçemiz de yok ki :)
maybachman
Aslında bir sürü trol ile platforma üye çekebilirsiniz reklam şart değil kızlarkonusuyor erkekleranlatıyor vs bir sürü paravan ile seo yapabilirsiniz başlıklar bile google da performans göstermiyor.
gabriel19
Ekşide entry girip dikkat çekebiliriz. Bir de şu var Ekşinin cinsel sözlükten pek farkı kalmadı zaten. Hatta tinder gibi oldu. Profil resmi yüklemek nedir anonim siteye.
lazoist
evet buradayım ama piyasa daha çok şöyle dönüyo . bir kız editöre,admine falan yanlarsa ya da o ona yanlarsa sen kızla kavga edince amdin pardon admin seni kekeliyo . malum parti gibi sözlük yöneteliyo tabi hepsine değil lafım ama yaşadığım bir şeyi söyledim ben size, eleştiriye açıksınız hoş :)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol