hiç orgazm olamamış kadın

arabada bes evde onbes
partnerini uzun süre kandırabilir, ancak vajina kaslarının hareketlerini iyi bilen biri bunu ayırt edebilir. Sanal seks yaparak öğrenebilir, bunu iyi yapan erkek her zaman kadınını mutlu edebilir, sanalda bile. mesaj kutuma bakıyor olacağım.
outlaw
keğel egzersizi yapmamış kadındır. orgazm erkeğin sorumluluğunda değildir tamamen kadının sorumluluğundadır. bizlere erkeğin kadına orgazm yaşatacağını anlattılar. kadınlarda kendini tanımayamadı, hala tanıyamıyorlar. vanilya seks yaparken keğel egzersizi yapan ve yapmayan olarak kadını ikiye ayırmamız gerekli.

keğel egzersizi yapan kadın kasılmalar yaşar seni mengene gibi sıkıştırır ve bu istemsiz olur sadece zevk aldığı için. erken boşalma problemi olan erkeğin böyle bir kadına dayanma şansı yoktur. gördüğünüz gibi kişiler kendinden sorumludur.

keğel egzersizi yapmayan kadında ise hiçbir sıkışma,kasılma durumu yoktur. yumuşaklığı hissedersiniz ve içerisinin size oranla soğuduğunu. aldığınız zevki baltalar kadında ne olduğunu anlayamaz. klitoral orgazma başvurur.
feromontutkunu
Lush lovense ile yardım edilesidir duası alınasıdır, mutluluğun yolu çok açık bir ben bir sen bir de lush lovense, mutlu olmayan kalmasın.
anonim_kullanıcı_3
Orgazm, başarı değil.
Erkek, bir başına kadını orgazma götüremez. Kadın bedeni bir enstrüman.. erkek, enstrümanı kullanmayı, doğru notayı basmayı bilecek ancak kadın da kafaca hazır olmalı. Kendini güvende hissettiği bir ortamda, zihnini meşgul eden sorunları olmadığında, kendi bedenini az çok tanıyor ve partnerini arzuluyorsa uyum ve çabayla orgazm olur. Enstrüman şakır..

Gözden kaçırılan şey, kadınların da mastürbasyon yaptığı ve kendi başına da orgazm olabildiği olmuş.

Hiç kendine dokunmuyorsa, cinsel tabuları varsa o iş zor.

Orgazm, kimsenin sorumluluğunda olmadığı gibi kronik bir sorun varsa göz ardı da edilmemelidir.

Hayırlı cimalar..
yekpare ek yeri yok nereye sokarsan sok
henüz seks yapmamış bir kadınsa normaldir. Ama seks yaptığı halde olamıyorsa ya çeşitli sebeplerden dolayı odaklanma problemi vardır, ya zevk aldığımı belli edersem beni kaşar sanır çekincesi vardır, ya da partneri işi bilmiyordur.
Adettendir: Bir mesaj kadar uzağında olduğum kadındır.
gabriel19
Üzüldüğüm kadındır. Kadınların bundan haberi bile yoktur. Bu hazzı yaşamadan ölen kadınları düşününce ürkmedim değil. Dünyaya geliyorsun ama yarışmayı 0 orgazm ile bitiriyorsun. O yüzden kadınları yalayabildiğiniz yalayın. Orgazm anında çok tatlı oluyorlar.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol