hep köşelerdeki pisuvara işeyen sözde erkek

albay kotak
Sizin de dikkatinizi çekiyor mu azizim? Ne zaman umumi tuvalette işemeye gitsem , ezilip büzülerek.en köşedeki pisuvarlara yönelen ve erkekler tuvaletini kullanmayı haketmeyen tipler var. Kemerini dahi açmadan bir eliyle pipisini kamufle ederek , sağa sola bakmadan , belki beni burada s.kerler korkusuyla mı bilmem, alel acele işini bitirip arkasına bile bakmadan ortamı terkeden tipler görüyorum. Acıyorum. Üzülüyorum , roma'yı bunlarla mı fethedeceğiZ diye kendime soruyorum.

Erkeklerin meydan okuduğu 2 yer vardır. Biri arena, evet şu ölümüne çarpışan gladyatörlerin savaştığı yer, ikincisi ise umumi tuvaletler. Gerçek erkek kendini bu iki mekanda gösterir. Rakiplerini buralarda meydan okur, kazanır kaybeder ama buralarda erkek gibi davranmak esastır.

Soruyorum size, şimdi umumi tuvaletleri kadınlara bir şekilde gösterme imkanı olsa ve erkeğini buradan seçeceksin deseler, sizce direkt kornere koşan adamı mı seçer, yoksa paaaat diye ortadan pis vuruna abanan özgüvenli erkeği mi?

Mesela ben , asla köşelere gitmem, altıma işeyeceğimi bilsem , gider aynanın karşısında lavaboya işerim ama asla köşelere gitmem. Hatta en kalabalık anı bekler, sağdakine soldakine gösterecek şekilde işimi bitirir, arada göz ucuyla rakiplerimin silahına bakar ve küçük albayı dona düşen son damla kısmına kadar sallarım. Bir çeşit meydan okumadır bu. Yanıma bir siyahi gelmediği sürece kaybetmem.

Hülasa azizim. Erkek dediğin sinmez. Ve devamli penaltı noktasına ortadan yaklaşır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol