haydar dümen

fancy
Yıllardır posta gazetesinde halkımızın sorularını cevaplayan seksolog. Sık sık kendisinin köşesine bakarım, oldukça garip bir dili var keza sorular da öyle. Bir süre takip ettiğiniz zaman nasıl insanlar olduğuna şaşırıp kalırsınız.
call me daddy
seksolojinin duayen ismi.

yalnız nihat hatipoğlu'nun sakız orucu bozar mı, bozmaz mı soruları gibi bu adama da 40 senedir sevgilimle öpüştüm, hamile kalır mıyım soruları geliyor, gerçekten ibretlik.
nicktirgit
kendisine sorulmuş en güzide suallerden bir kaçı;
haydar dümen

haydar dümen

bu millet iyice kafayı sıyırmış amk..
1
amadoymaz amadoymaz
çok yaratıcı aynı ciddiyetle cevap vermek çok zevkli olur
4justice
Haydar dümen şefliğinde yine bir toplum yönetme, yürütme, biçimlendirme adlı çalışması. Köşesinde haydar dümen in olduğunu görüyoruz ancak ne kendisi o köşede soruları yanıtlıyor ne de ben değilim gençler demiyor. Ayın 15inde atmden aldığı 3-5 bin liraya bakıyor herif.Sanıyorsunuz ki yalan üzerine inşaa edilmiş olan gazete köşelerinde ki soruların bizlerden gittiğini ve nasıl aptal saptal sorular sorulduğunu düşünüyorsunuz. Ne soranlar bizleriz ne soruya cevap veren haydar dümen . Evet olaylar tamamen Haydar beyefendisinin soyismi gibidir. Dümen
ilhampipisi
Cinsel sözlüğe yakışacağını düşündüğüm, en kaliteli cinsel hayatın 90-95 yaş arasında yaşanabileceğini öne süren 89 yaşındaki erkek kişisi. Oldu da bu giriyi gördüyseniz sizi sitemize bekleriz. Hatta admin bize haydar dümen al! D.
organick
Bence kendisi aramizda olabilir. Hocam sorularin cevaplarini bulduk biz. Tşk.
5
bigkerry bigkerry
Ben yazıcaktım 😂
organick organick
😂 kesin yazar diye dusunup hizli davrandim
bigkerry bigkerry
Önce😒😒 / sonra😂😂
organick organick
Yuzler guluyor😄😄
bigkerry bigkerry
Hep... 😏
nudeboy
ölümüne üzüldüğüm cinselliğin hocası. vajinismus lafı sayesinde bilinir olmuştu herhalde. az mı okumadık posta gazetesindeki köşesini.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol