game of thrones boşluğunu doldurabilecek diziler

ilhampipisi
En başta the witcher olur diye düşünmüştüm ama izlerken bir seyler ters gidiyor düşüncesinde kapılmaktan kendimi alıkoyamadim. En sonuda ters giden şeyi buldum "henry cavill". Adam dizi için çok fazla, rolün gerçekten hakkını veriyor ki kendisi zaten rolü istemiş.

Bir de his dark materileis vardı ki kitaplarını okumuş biri olarak benim için oldukça tatmin ediciydi ama kitaplarını okumayanlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

good omens vardı izledik güldüm düşündük eğlendik ve bitti.

Gelelim carnival row ilk iki bölümü olaylara giriş olduğu için standart geçiverdi ama 5. bölümde birden bire o harikuladeliği yakaladım sonlara doğruysa bu dizinin got 'un devamı olamayacağını çünkü kendi başına bir kriter belirleyici olduğunu farkettim.

Kıssadan hisse: amazon oldukça güzel iş çıkarıyor artık lotr dizisini daha bir şevkle beklemekteyim.

Sitem: bir de kingkiller chronicles var ki hala 3. Kitabı çıkmadığı için pek bir şey söylemek istemiyorum.
banadalazm
Yabancı dizilerde en son person of interest'in final bölümüyle nirvanada bırakma kararı almıştım. Sonra kitabını da okuduğum game of thrones serisi çıkınca izleyeyim dedim ve final sezonuna kadar muhteşem gitti ama o son bölüm ile tüm sezonu çöpe attılar neredeyse. Daha sonra Witcher içinde en beğendiğim dizi oldu. ara sıra Valley of plenty şarkısını mırıldanırken bulurum kendimi. Got dizisini dolduracak yeni diziler yok piyasada zaten eskisi gibi güzel diziler çok çıkmıyor onun yerine eskilerden izlemediğiniz dizilere bakabilirsiniz. En başta Sherlock dizisi olabilir. Sonra mr robot veya Dexter ile devam edersiniz

onlarida izledim diyorsanız eğer kulvar değiştirin ve anime dizilere şans verin. Tabi ki ilk olarak ve animenin atası sayılan avatar the last airbender'dan başlayabilirsiniz.

3
ilhampipisi ilhampipisi
Sonradan devam niteliğinde bir seri çektiler legend of korda diye ama last airbender felsefesini yakalayamadilar
banadalazm banadalazm
İzledim onuda, dediğin gibi airbenderda ki o tadı alamamıştım. Aslında daha çok güzel animelerde var ama yeni başlayacaklar için bu daha ideal. Genelde ingilizce altyazı izleyenler japonca duyunca bu ne aq diyerek kapatıyor 😂
kerhanedekipolis kerhanedekipolis
korra'da çok sağlam karakterler var avatar wan, zaheer gibi. tek problem korra'nın avatarlığa yakışmaması onun dışında ben baya beğenmiştim.
odipus
akasya durağı
arka sokaklar
güneşin kızları

gibi başyapıtları öneriyorum. mevcut boşluğu dolduracaklarını düşünüyorum.
nicktirgit
genelde kore dizileri izlediğim için, seyrettiğim tüm kore dizileri o malum boşluğu dolduruyor..
dram, aksiyon, fantastik her şey var. daha ne olsun. gomuşum game of throna..
ronin
Game of thornes yerine witcher diyen gitsin cennet mahallesi seyretsin..5 bolum seyrettim emegi gecenin yapanin sulalesini dracarys pişirsin yesin.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol