fingering

deniz ayısı
kadın cinsel organlarının el ile uyarılmasıdır. odak noktası klitoristir ancak vajina ve diğer vulva bölümlerini de pek tabii içerir. kayganlığın mühim olduğu bu eylemde genelde kadının kendi salgılarından veya tükürükten yararlanılır. klitoris ilkel bir penis olduğu için istediği şey pek tabii sıvazlanmaktır. görünürde olan klitors başı ya da klitorisin cilt altındaki derin dokuları iki parmak arasında (işaret ve baş parmak arası, ya da işaret-orta parmak arası gibi) ovalanabilir, basınç ayarlaması burada önemlidir. ek olarak vajina açıklığının çevresindeki düz alan ve büyük dudaklar da zaman zaman uyarılmaktan haz alan etkili yardımcı oyunculardır.
vajina için ise genellikle vajina ön duvarına baskı uygulamak iç gıcıklatır. daha önceki yazılarımda değindiğim muhtemel skene bezi-g noktası-prostat ilişkisi nedeniyle kadının boşalmasında kullanılacak bir yöntem olarak uzun parmaklarla vajina ön duvarına uyarım yapılır. bu yöntemde aynı anda başparmakla klitoris de uyarılır. bu sebepledir ki el ile yapılan kurt işareti kadınları el ile uyarmayı seven kişiler için bambaşka çağırışımlar yapabilmektedir.
handjob'un aksine fingering daha kişiye özeldir. kadının yönlendirmeleri, internette yazan çoğu şeyden daha 'doğru'dur. oral sekste de geçerli olan bu kural için sık sık önünüzde uzanan kişiye başvurunuz.
anonim_kullanıcı_3
Uygulamadan önce tırnakların kısaltılmış ve törpülenmiş olmasına özen gösterilmelidir. İçeride mikro çizikler sonra epey can yakar.

Uygulama sırasında gavura vurur gibi elinizle pompalamayın. Oldukça duyarlı bir dokuya temas ettiğiniz için hız, basınç, uygulama yönü ve yeri konusunda partnerinizin sözlerine kulak verip tepkilerine karşı gözünüzü açın.