fakir olduğu anlaşılan sevgiliyi terk etme yolları

ofsaytıbozanadam
Ben ilişki yürütemiyorum, duygusuzun tekiyim de denebilir, sonra ara verelim deyip lastik gibi uzata uzata ayrılmak var. Kızlar yazın bunları bi kenara, erkekler olarak yiyoruz.
cinsel psikolog
aslında hak verilebilen bir eylem ama eğer gelişmeler aşağıdaki gibi yaşandıysa,
1- sevgili kendini zengin gösterip o şekilde tavlayıp sonra fakir olduğu anlaşıldıysa
2- sevgili, sürekli zengin olacağım umudu aşlılayıp ortada elle tutulur bir şey yoksa

yani zenginim veya zengin olacağım umuduyla kızı tavladıysan kız da seni terk etme hakkına sahiptir.
ha ama fakir olduğun baştan belliyse ve bu şekilde ilişki başladıysa, erkeğin bir vaadi yoksa, o zaman terk eden kızı lanetliyorum.
spawn
zengin erkeğe yapışan bir parazit değilseniz, yani normal hayatınızda da dışarı çıktığınızda arkadaşlarınızla 300-500 lira harcıyorsanız, bence konuyu açık açık konuşun. deyin ki benim hayat standardım bu, belli ki sen buna uyum sağlayamıyorsun. birbirimizi harap etmeden bu ilişkiyi bitirelim, çünkü ben sürekli senin maddi durumunu gözeterek rol yapmak istemiyorum. ileride birbirimizi kıracağımıza şimdiden saygı çerçevesi içerisinde bu ilişkiyi bitirelim.

inanın taktik yapmanızdansa bu şekilde bitirmeniz hem iyi anılmanızı sağlar hem de daha az kırmış olursunuz.

eğer siz de fakir bir insansanız ve sadece zengin erkeğe yapışıp lüks bir hayat yaşama derdindeyseniz, ne mal olduğunuz zaten belli. nasıl ayrıldığınızın da bir önemi yok. adamın hayatından bir an önce çıkıp gidin de kendisine düzgün birisini bulsun.
fridakahlo
Fakir olduğu anlaşılan sevgiliyi kırmadan terk etmenin en iyi yolu ; sevgili olmadan önce onu iyice tanımak .Böylece fakir diye dertlenip terk etmek için kara kara düşünmezsin.
selinsupelin
Bi öyle bi böyle davranıp varoluşsal sancılar çekiyorum hayat neden böyle insanlar neden böyle ulu tanrim neden neden!!! Deyin. Günde 3 defa olmak suretiyle sabah öğle akşam bunu yapınız. Ekmek kavgasında olan fakir sevgiliniz sıçarım senin sancına deyip sizi oracıkta terk edecektir.
okuryazar
zengin isteyenlerin gözleri eğitimlidir. Kandırılmaları zordur. Ama tut ki kandırdın, gözünün yaşına bakmaz zaten.
banadalazm
En güzeli bu tanışma programlariydi bak. evin varmı, araban varmı, hepsi senin üstüne mi diye soruyorlardı baştan. Anlaşırlarsa Alan memnun veren memnun durumu vardı bir bakıma. Fakir olduğunu sonradan anlamıyordun.

Tabi bu programlara çıkanların IQ seviyeleri yerlerde gezindigi için böyle sorular soruyorlardı. Sizinde böyle dertleriniz varsa baştan söyleyin ki karşınızdaki kişi sizin gibi biriyle zaman geçirdiğini sonradan ögrenmesin. Üzülürse ona üzülür en fazla

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol