ertesi gün hapı

0 /
reykjava
korunmasız seks sonrası kullanılan, hamile kalma olasılığını %99 engelleyen ilaç.genelde bir haftasonu akşamı zar zor nöbetçi eczane bulunup alınır.
lesh
tarihsel olarak fransız hayat kadınların ertesi gün doğum kontrol hapından iki tane aldığı ve istenmeyen bir gebeliği bu şekilde sonlandırdığı gözlenmiştir. bunun üzerine uygun şekilde tekrar formüle edilip piyasaya sunulmuştur. piriven, norlevo iki adet hap içerir ve ikisi birden kullanıldığı için bu şekilde satılması aslında gerekli değildir. konsepti korumak istemişler. ella artık tek hap şeklindedir ve ülkemizde de sadece bu ilaç vardır. herhangi bir patent sorunu olmaması rağmen fahiş fiyata satılır. eğer hareketli bir cinsel hayatınız varsa evinizde bulundurmanızı öneririm. kaza geliyorum demez.
2
boobsperv boobsperv
ertess diye bi tane daha var
lesh lesh
eyvallah. uzun süredir kimseye kullandırmak zorunda bırakmadığım için bilmiyordum; öğrendim.
cinsel psikolog
üniversite yıllarımda dandik bir prezervatifin gazabına uğrayarak koştur koştur üsküdar çarşıdaki bir eczaneden aldığım ve banklarında emekli amca ve teyzelerin oturduğu bir parkın ortasında sevgilimin içtiği haptır. şu an bile suyu kafaya dikişi gözümün önüne gelir.
bigkerry
kadınlarda hormanel bozukluklara yok açan kaza kurşunu ilacı, sevgilim olan insanın asla kullanmasına sebep olmak istemiyorum. bu hapları üst üste kullanıp da sağlıklı bir kadın görmedim. düzgüncene korunun gençler.
valeria messalina
Hormon dengesi katili. Mümkün mertebe kullanımından kaçınılmalı.
Bir jinekolog dostumun dediğine göre, "kadın olsam bunu kullanacağıma kürtaj olurdum daha iyi."
erostica
Korunma adı altında vasatı karşılayan tüm teçhizata başvurmanız durumunda dahi seksüel mecaranızda şüpheyle virajı alamadığınız an savrulmak ihtimalini ortadan kaldırmaya yeltendiğiniz yöntemdir. Alkol dozajıyla pekiştiğinde kana karışıp sonunda zihni uyaran acabalara çabuk tarafından çare ürettiğim mekanizmadır ki ne olur ne olmaz diyerek hatrımda kaldığı kadarıyla en az üç kez gece vardiyasına çıkarmıştır. Efendim, eril menzilde yol alsın istemezsiniz ama partnerinize yutturduğunızda birtakım yan etkilerle beraber adet düzenindeki aksamaları baştan hoş görmekle yetineceğiniz kimyasal etkileri ihtiva eder.
Yine de dert edinmeyin. Kadınınızın yuttuğuna ve akabinde her ne sebeple olsun kusmayarak işi az çok güvence altına almasına şahitlik edin ve gereken özeni gösterin, kafidir.
zeigarnik etkisi
Kesinlikle devamlı kullanılmaması gereken haptır. Ona ihtiyaç duyduğunuzda ona ulaşıp elde etmek için türlü hallere girebilirsiniz. Kabından çıkarıp elinize aldığınızda küçüklüğü ve fiyatından dolayı kısa süreli bir şoka uğrayıp olsun kürtaj daha pahalı diyip yutabilirsiniz.
Şimdiye kadar sadece bir kere almak zorunda kaldım ve bende hiçbir kötü etki yaratmadı.
gudubet kari
Koruyucu değildir. özelliği ; İlk 72 saat içinde olası bir gebeliği %72 engellemesidir.
3
bluecrab bluecrab
Oran çok düşükmüş, gün saymak bile daha güvenli neredeyse..
gudubet kari gudubet kari
İlk saatlerde bu yüzde yükseliyor... ilk 72 saatin ortalama bir yüzdesi bu...
bluecrab bluecrab
A tamam, öyle düşünmemiştim, teşekkürler..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol