erkeklerin arkadaşlarıyla birlikte mastürbasyon yapması

anonim_kullanıcı_3
Ben lisedeyken (90'lar) sınıftan bir grup erkek, haftanın bir günü birinin evinde toplanırdı, gün yapar gibi. Ne iş çevirdiklerini merak ederdik.
Porno dergileri getirip toplandıkları evin salonunda 3-5 liseli ergen mastürbasyon yapıyorlarmış.

Bunu benzer dönemlerde yapan başka erkek grupları da var mıydı merak ediyorum. Bir de tabii şimdi hepsi evli, çocuklu falan. Heteroseksüel (en azından dışarıdan görünen) bir yaşantıları olmasına rağmen 'bence' bu etkinlikleriyle kinsey skalasında yerleri değişiyor.

Sonuçta başka bir hemcinsinin cinsel organını izliyor.

Kadınlardan da böyle yapan bir grup var mı merak ediyorum.
herkesemermisanacicek
hemcinsinin cinsel organını zevk için değil de kendi cinsel organının normal olup olmadığını anlayabilmek için yani kıstas amacıyla izlediğini düşündüğüm ama tasvip etmediğim eylem.
seksipanpa
İşte bunlar hep seks dedirten eylemdir. Ben hiç bir hemcinsimin karşısında asılmadım. Hakkaten o neymiş öyle ergen kafası, bizde o tabanca meydana çıktı mı mutlaka birine patlar.
nicktirgit
hiç anlamadım anlamakta istemediğim mevzu.
şükür ki böyle arkadaşlarım olmadı olsun da istemem.. benden uzak olsunlar...
malafatımı benden başka ancak kadınım görür.
whynot
Gençken yaptım. Yaptığımda kız arkadaşım da vardı. Hatta bir kere sabah kız arkadaşımla yatıp öğlen erkek arkadaşımla mast yapmıştım. Güzel deneyimdi. Asla pisman değilim. Büyütülecek bisey de değil. Ama homofobikler için i.ne olma belirtisi sayılır. O nedenle bu toplumda paylaşılacak şey de değil...
meraklsna
Ergen yaşlarda bulvar gazetesi eşliğinde yapılan eylem olduğunu kuzenimden duymuştum. Garip gelen durumdu benim için sadece bulvar gazetesini merak etmiştim

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol