erkeğin en seksi olduğu an

cinsel psikolog
sıçarken aniden içeri girene, 'ya kapıyı kapatır mısın' diye tek eliyle el kol yaptığı andır.

olayın hemen öncesi şu şekildedir ,

erkeğin en seksi olduğu an
tetra
kişiden kişiye değişen bir şeydir. kız bir erkekten hoşlanıyorsa o erkekte gördüğü birçok saçma an, o kız için en seksi an olabilir.
arcq and arc
utandığı, düşünmek için müziği kıstığı, bir şey anlatırken ellerini kullandığı, kolunu bir kenara koyup bir şeyler konuşmaya başladığı, düşünceli olduğu, nazik olduğu ve sinirlendiği tüm anlardır (bkz: swh)
nymphadora
Benim için bu işinin başında olduğu zamandır. Ve en rahatsız edilmek istemediği zamandır aynı zamanda. Fakat nedendir bilmem, bazen her şeyi bir kenara bırakıp önündeki işi neyse ona yoğunlaşmış olduğu anda gözüme çok seksi gelir. Ders çalışıyor olabilir, veya bilgisayarında bir işi halletmeye çalışıyordur. Varsa eğer kemik çerçeve gözlüğünü takmıştır, düşünürken arada bir tek eliyle saçlarını karıştırır. Siz de mümkün olsa sabaha kadar oturup onu izlersiniz
optimal
Spor yaparken tüm kaslarının belirginleşip sonra kaybolduğu, o sırada terinin sızarak o kasların kıvrımları arasından akıp gittiği andır. Bunun için amele kaslarına sahip olmayıp uzun süredir spor yapması ve iyi besleniyor olması lazım.
dolores
Seks esnasında gözünün içine derin derin baktığı andır. Aslında gözüne bakıp, gözünün içinin parladığı her andır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol