Denize çıplak girmek

okuryazar
Her ölümlünün şu sefil hayatta bir kez olsun tatması gereken şey. İster Mikanosa gidin ister sabahın üçünde halk plajında ama mutlaka yapın.
ilhampipisi
Türkiyede mülteci ve görgüsüz dolu halk plajlarında yapmanızın başınıza kötü şeyler açacağını büyük bir içtenlikle söyleyebilirim ama öte yandan çıplak yüzmenin insanı özgür kıldığı ve özgüvenin yükselttiği bir efsane değil.
nicktirgit
ahlaki açıdan kesinlikle yapmayacağım eylemdir. yüzmesini de bilmiyorum. sulak yerde büyüdüm lakin beni küçük iken öğrensin diye derin yere bıraktılar. boğuluyordum az kaldı...
korktum. denize bir daha hiç girmedim. ayaklarımı ara sıra sokup çıkardığım olmuştur...
benim abilerim böyle de manyaktırlar.
kavga etmesini öğrensin diye elalemin çocuğuna gidip kardeşim senin anana, bacına küfür etti deyip benim üzerime salarlardı. tabii ben de güzel bir dayak yerdim. ne yaparsınız o korkumu kavga ede ede yendim de, deniz korkumu bir türlü yenemedim..
bu da böyle bir hatıradır...
gokyuzusevdalisi
Sırf bunu yapmak için bu yaz Yunanistan ın semadirek adasına gidecektim malum hippiler falan çok bol orada, anadan doğma takılıyorlarmış.. Ama son dakika İzmirdeki eski kız arkadaşımda motogezime dahil olmak isteyince midilli ye kaydırdık istikameti, dolayısıyla giremedik.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol