cinselsözlüğün gelişmesi üzerine fikirler

feromontutkunu
sol başlıklar listesi her giriş yaptığında farklı içerikle sıralanmalı çünkü her girişte aynı başlık listesi durağanlık görüntüsü veriyor, ve rastgele butonu veya yenile butonu olmalı başlık listesi değişmeli
nudeboy
gelişmesi için daha çok insanın buraya üye olup hareketlilik kazandırması lazım. ayrıca doğru dürüst kadın yok yüzde doksanı erkek. üç sene önce çok hareketliymiş ama şimdi yerinde yeller esiyor o hareketliliğin.
gods apostle
Sarışın mavi gözlü Ukraynalı mülteci kadınlara sponsor olup, Türkçe kursuna gönderip sonra da 5 yıl sözleşmeli yazar yapılması.

Şartlar da şu şekilde olmalı:

* İlgili başlıklara nude atması.
*Haftada bir date'e çıkması.
*Threesome'a yatkın olması
* Boşa düşen erkek yazara best'ini ayarlaması.
*günde en az bir defa erkek yazarlardan en az biriyle dm'den sexting yapması.

Sigmund Freud
şuraya 20 tane kadın üye olup her gün özgürce yazsa, bak nasıl gelişiyor..
ama olmuyorlar işte..
2
mars mars
Diyorum işte, kizlarsoruyor'dan yazar transferi yapılmalı.
mars mars
Ekşiye reklam vereceğine kizlarsoruyor'a vermeliydin bence. Şimdi bütçe yoktur tabi.
bigkerry
bir zamanlar 20den fazla iyi yazan kadınların ve iyi yazan erkeklerin olduğu güzel bir ortam vardı. sözlüğün yanlış yönetilmesi, bazı şeyler uğruna; bu iyi yazarların küstürülmesi ile sözlüğün sonu bu halde gelmiştir. bütün ufak sözlüklerde durum hep böyle olur. ilk başlarda iyi olan atmosfer gün geçtikçe bozulur, çünkü sözlüğün sahipleri ve yöneticileri ne şiş yansın en kebap mantığı ile hareket eder her zaman, çünkü yeni bir oluşumda herkesi memnun etmeye çalışılır. sonucunda haklıyı haksızı birbirine karıştırıp haklı insanları sözlükten küstürür. küsüp gidenler peşine sevdiklerini takar zamanla, ortam terkedilmiş hayalet kasabaya döner.

örneğin kadın düşmanı ve hakaret içerilki bir entryi silmez yazara ceza vermezseniz, burası özgür bir ortam fikir/ifade özgürlüğü var derseniz(defalarca denildi); kafadan 3-5 kadın yazar kaybedersiniz. o kadın düşmanı yazar da zamanla sözlüğü terkeder. kadın düşmanı yazar adalet için sözlükten atılırsa 1 yazar kaybeder sözlük ama şimdi 5-6 yazar kaybetmiş oldu. gibi gibi... böyle olaylar 2-3 ayda 1 yaşandı, sözlüğün en başından beri bulunan yazarlar her olayda bir bir gittiler ve sözlük bu hale döndü. sözlüğün 2-3 senelik yaşamında hep bu tarz olaylarla kan kaybetti ama kimse durumu anlamadı, adaletli karar vermedi. bütün kararlar aman tadımız kaçmasın rıza bey mantığı ile hareket ederek verildi ama uzun vadede ağır ağır tadımız kaçırıldı. bazı yazarlar bu duruma karşı çaba gösterdi ama çoğu umursanmadı, umursanmayanlar da gitti. sonuç? hayalet kasaba!

kimseyi hayalet kasabadan arsa alma konusunda ikna edemezsin. acı gerçek bu sözlük burdan dönmez.
lorem ipsum
Üstteki entry zaten hislere tercüman olmuş. Benim ekleyeceğim de şu: cinsellik üzerine yazmak ile abaza halde yazmayı aynı şey sanmayan yazarlar Teşvik edilirse, sözlüğe yeni gelenlerin abaza şekilde yazanlar yüzünden kaçmaması sağlanırsa belki sözlük bir gün yine toparlayabilir. Bir eli skinde entry girenler yüzünden, cinsellik üzerine içini dökmek için gelecek olan varsa da yolun yarısından dönüyor.

Bir de kadın düşmanlığıyla kendini tatmin eden ve fake hesap ile karşı cinstenmiş gibi yazan hasta ruhlu insanlar engellenirse. Belki o zaman toksik ortam olmaz ve sözlüğün havası temizlenir.
lupus
kadın gelmeli buraya, biraz gezindim ve göremedim, 5 erkeğe 10 erkek düşüyor. şaka bir yana, sadece erkek beyanlarıyla dolu belki de bunun rahatlığıyla coşulmuş, bir de tanıdığınız kadınları sözlüğe teşvik ederek denemenizi tavsiye ederim. heteroseksüel erkekler partnerlerini davet edebilir en basitinden. erkek agalar grubu esintisi var şu anda çözülmesi iyi gelir, kullanıcılar arası etkileşim site trafiğini daha da arttırır. ve üyelik kısmında kadın erkek seçimine ek olarak ikiliksiz (türkçeye çevrilmiş haliyle) kullanmanızı öneririm, seçememek yaralayıcı olmadı değil. kullanıcı çeşitliliği artarsa (etik, eşitlik mevzularından doğrudan almaya gerek yok, nitekim tanrı emri gibi düşmezler aslında) site tekdüzeliğinden kurtulacak ve etkileşimin artması sözlüğe iyi gelecektir.
albay kotak
Ne yapsanız gelişmez azizim buralar. İsmine bak bir kere, isminde meymemet yok. Evet bizim millet, erdemli , namuslu taklidi yaptıkça iş yapmaz. Ahh be modum açsaydın ya bir sözlük şöyle güzel bir popülist isimle. Misal "cima sözlük" diye...nikahsız olmaz diye de slogan yapardın. Mis gibi şenlenirdi buralar...
gods apostle
Zamanında reçeteyi vermiştim, tek bir harfine dokunmadan tekrar kopyalıyorum. Kurtuluş burada;

sarışın mavi gözlü ukraynalı mülteci kadınlara sponsor olup, türkçe kursuna gönderip sonra da 5 yıl sözleşmeli yazar yapılması.

şartlar da şu şekilde olmalı:

* ilgili başlıklara nude atması.
*haftada bir date'e çıkması.
*threesome'a yatkın olması
* boşa düşen erkek yazara best'ini ayarlaması.
*günde en az bir defa erkek yazarlardan en az biriyle dm'den sexting yapması.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol