cinsel sözlük'ten tanışıp sevişmek

0 /
theperfectmaster
son derece normal bir hadise. şu anda içinde bulunduğumuz teknoloji ve internet çağında insanlar elbette ki böyle sosyal platformlardan tanışıp ilişkiye gireceklerdir. bu, insanın doğasına uygun şekilde hareket etmesidir.
izmir boyoz domat
Sanırım olacak olan tablo maalesef şu

cinsel sözlük'ten tanışıp sevişmek
3
belasi sikilmis yavsak diablo belasi sikilmis yavsak diablo
bunlardan biri bana benziyor.
alf alf
Tam manasiyla bu olur. Zira buradan konusup muhabbet edip konusma samimilesince bir aktivite ya da bulusma ayarlamaya gelince yan yatti camura batti gun dogdu gunes batti gibi abuk subuk bahaneler oluyor. Sanki gel seviselim demissin gibi muamele gormek de ayri bir olay. Hatta bunlarin bazilari bilmem ne veritabanlarindan ulasan ya da oraya yazan insanlardan olunca o da ayri bir terane. O yuzden artik muhabbet ilerlemeden direkt soruyorum. Ihtimaller dahilinde ise devam. Degilse koy gotune rahvan gitsin. Ne ugrasicam lan. Gereksiz zaman kaybi.
shelby shelby
Buna hayır demeyecek bı dünya abazan var. Kollayin gotlerinizi
haydardmen
Kafayı dağıtmak için gelinen meyhanede tezgah arkasına geçip meze yapmaya benzer. Yersiz ve saçmadır ama Denk gelirse mecbur yapılasıdır
outlaw
kaliteli birliktelikler ve tabuları yıkmak için desteklediğim eylemdir. seks tabu olarak kaldıkça toplumda farklı bir sorun olarak bize geri dönecektir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol