cinsel sözlük telegram grubu

organick
Katildim, guzel bir grup.
literature porn literature porn
doğru mu söylüyorsunuz? grupta 3 isimsiz kişi görünüyor, trollemeyin rica ediyorum...
organick organick
Dogru soyluyorum .d
amadoymaz amadoymaz
için rahatmı organick yeterince havalandırıldınmı, onere edildinmi hata suç haklı haksız belli iken sebp olduğun seni mutlu ettimi ve ne için
organick organick
Artik aglama lutfen fero. Git biraz hava al iyi gelir.
gods apostle gods apostle
5 kişilik telegram grubunda kavga etmeyi nasıl başardınız ya, ulan gulmekten catlayacagim 😸😸😸😸
organick organick
14 kisi niye atiyorsun. Sen hesabini kapatmamis miydin yahu ne ara actin da hemen olaylara dahil oldun 😁
gods apostle gods apostle
Başlık en başta 😸
organick organick
Ciddi olamazsin :p
gods apostle gods apostle
Ben de katilayim telegram'a dur da 😸😸
organick organick
1tutamnane'ye msj atabilirsin, gel bekleriz.
amadoymaz
toplanmış bir avuç kişinin kişisel heyezanlarının sergilendiği yer bunlar sözlükte söz sahibi iseler vah ki vah, aman sevimli görünmeye çalışın birileri sizi atabilir,kimseye karışmayın fikirini söylemek yerine üzerinize kusabilirler ve içlerindeki kaskafalı aşağıdaki görüntüye rağmen hala anlamıyorsa insan değil kendimden özür dilerim insan yerine koymuşum. İlke ve değerlere sahip topluluk üyelerininde apaçık işlenen haksızlık karşısında o ortamda bulunmaması gerekirdi. Ayrıca sen organick hakkaniyet ve doğru apaçıkken ona rağmen topluluk üyeleri değer ve ilkeyi değil dürtüleri ve hevaları doğrultusunda senden taraf oldular düşünsene sen kadın olduğun için, bir nevi ben şampanyaydım şerefe de... Bir gün haksızlığa uğrarsan ben geleyim aklına ve şu sözünü kendine söyle "adalet dediğin çok da abartılacak bir şey değil" Hadi vicdanınız ve mideniz varsa o iğrençliklerin üzerine sohbet edin.
3
organick organick
Sayin fero, yazinin el altina ilistirdigin gorseli bana ait olmasi sebebiyle sildim. Benim orda yazdigim bir seyi ss alip buraya atma hakkin yoktur. Ha ne yazarsan yaz, sabaha kadar sacmala umrumda degil. Yazi duruyor.
amadoymaz amadoymaz
sayın ne idüğü belirsiz istediğini yapabilirsin hiç bir ehemmiyeti yok, sen ve ahalinizin profili ortaya çıktı, insan olmanın hasletlerini göremediğim kişilerle yazışmayı bırak aynı ortamda bulunmam.
organick organick
Ahahaha sakin ol en cok sen insansin. Bu arada tutan olmadi seni zaten amadoymaz seni.
lorem ipsum
katıldım. hiçbir beklentim yok. gün içerisinde dikkat dağıtabilir diye peşinen sessize aldım. adım sanım her şeyim ortada, gizlim saklım kalmadı artık.
dormammu
Genelde böylesi şeyler patlayınca ben girerim bunda da öyle oldu. En azından halı saha maçına adam bulma sorunumuz olmaz.
İyi müessese ;)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol