cinsel sözlüğün üye sayısı değil işlevi önemli

albay kotak
Eski sözlük yazarlarıyla yaptığımız bir zirvede , "nerede yazıyorsun azizim?" Sorusuna karşı ezik, gereksiz ve duyarcı piçlere "cinsel sözlük diye bir yer var, hah orada" diye verdiğim cevap üzerine şaşırmalarına karşı , verdiğim ayarın ilk cümlesi. Kızlar da vardı aralarında.

Amk malları. Popüler yerlerde üye olmayı yazarlık sayıyorlar. Şöyle devam ettim.

" Şaşırdınız di mi gerizekalılar. Siktiniz attınız lan o güzelim ortamları. sözlük mü kaldı lan piyasa da, ya da yazar. Bunun tek sebebi de sizin gibi mallar ve işgüzar moderatörler. Amk hepinizin o zamanlarda bana mesaj atarken elinizin titrediğini bilirim heyecandan ya da korkudan. Acaba bana sarar da taşak kebabı yapar mi benimle diye, yazdığınız mesajla abi seni kastetmedim falan yazdığınızi hatırlarım. Söyleyin lan götler, yanlış mı düşünüyorum? (Sigaradan derin bir nefes). Hahahahha lan sizler sözlükçüsünüz. Ben ise yazarım. Sizler ilgi çekmek için duyar duyar kasarken, karı kız uğruna girmedik kılık yokken. O sözlüklerin hepsinde korkuyla karışık saygı duyulan adamım lan ben. İstesem ekşide de , itüde de tek mesajla yazar olur, ortalığı siker atarım. Biliyorsunuz beni. Cinsel sözlükte yazarlık meselesine gelince, arada girip yazar çıkarım. Zamanım da yok zaten. Haaaaa diyorsanız ki götümüz kaşınıyor, geleyim.sizin ortamlara..."

Uzunca bir sessizlik .sonra da içmeye , muhabbete devam. Amk malları ...kendilerini yazardan da sayıyorlar ya. İfrit oluyorum bu götlere...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol