breaking bad

no pasaran
yeniden izlemeye başladığım dizi 4. sezon 2. bölümdeyim. hala izlemeyen varsa çok şey kaçırmıştır gerçekten. devamında da better call saul izlenmelidir.
nicktirgit
bir kimya öğretmeninin kanser olduğunu öğrenmesi üzerine, bir karavan alıp uyuşturucu yapıp satmaya çalışması ve o alanda en iyi olup aranan adam konumuna gelmesini konu alan dizidir.
walter white'ın karısı yüzünden diziyi izlemeyi bıraktım. karısı intikam için başkasıyla yattığı an amk böyle işin deyip izlemedim. orospu kadın.. adam onun için her şeyi göze almış bu da adamı aldatıyor. nefret ettim lan bu aşağılık kadından...
bm7
Evet uzun bir dizi ancak bir başladın mı bırakamazsın. Bitireli 1 seneyi geçti ancak emin olun ki yeniden başlamayı düşünüyorum. Walter için bile başlamayanların başlaması gereken yapıt, dizi.
organick
Dun aksam uzulerek bitirdim. Hic bitmesini istemedigim ender diziler arasina girdi. Saygilarimla.
heisenberg finalde sehit dusuyor

pia123
uygun şartlarda hiç umulmayan kişilerin bile ne kadar tehlikeli olduğunu gözler önüne seren son 20 yılın en başarılı yapımlarından biri... konusu kanser tanısı konulan hayatı güvenli çizgilerinde yaşıyan bir kimya öğretmeninin uluslararası uyuşturucu kaçakçısı olması üzerinedir

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol