biz seks yapmazken sevgilimin cüzdanında neden prezervatif var ?

gizli üye
Sevgilimin cüzdanında gördüm ama sorun şu ki biz seks yapmıyoruz. Başka biriyle bir şeyler mi yapıyor bu yaa? Aklıma ondan başka bir şey gelmedi. Bir erkek neden yanında taşısın ki şaka gibi.
dolores
Bence genel olarak erkekler seks yapsalar da, yapmasalar da çürütene kadar cüzdanlarında prezervatif taşıyorlar. Nedenini bilmiyorum. Bir çeşit büyüdüm hissiyatı veren, özgüven hissettiren simge olabilir.
gods apostle
Umarım enişte aldatıyordur, çünkü böyle bencil insanlar aldatilmayi hakeder. Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisine bir bak. cinsellik, yemek ve su ile piramidin en alt tabanında yer alır. Teoriye göre Bireyin hayatını sağlıklı bir şekilde idame ettirebilmesi için elzem konulardan birisidir. yani, sen aç kalmak istiyorsun diye karşındaki de aç kalacak diye bir kaide yok, evde yedirmedigin yemeği dışarıda yer ve sen de dışarıda yemek mi yiyor diye kendi kendini yer durursun.
okuryazar
Seks yapıyordur ama şüpheli hatunlarla. İlerde senle de yaparsa bilumum virüs bulaştırmasın diye sana. Seni düşünüyor yani. Yersen.
bluecrab
Soruya soruyla karşılık vermek olacak ama, ayıptır sorması neden yapmıyorsunuz?

Ayrıca Kişisel tahminim, aldatılıyorsun..
qubar
Allah Allah lazım olunca kullanmak için, Eve günlük ihtiyacımızı almıyoruz bize idare edecek kadar stok yapiyoruz dimi onun gibi birsey

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol