beni s*kmeyecek misin diye soran tanrı misafiri

albay kotak
oysa tam da uyumak üzereydim. kapım hiç bu kadar içten ve davetkar çalmamıştı. yalnızlığımın paslı kokusunu sigara dumanıyla sıvamaya çalışırken bu aykırı misafirin çok uzak coğrafyalardan beni bulacağını nereden bilebilirdim ki? kapı tekrar çaldı, sigaramdan bir fırt daha çektim ve kapı tekrar çaldı işte...

altına sütyen giymemiş olması bazı şeylerin habercisi idi. üstelik dışarıda yağmur da yokken nasıl olmuşsa o üzerindeki beyaz ve ince tişört ıslaktı. içeri buyur ettim...

-merhaba ben tanrı misafiriyim.

+fark ettim... evimde kalabilirsiniz. ben akpli bi müslümanım. mülteciler kadar olmasa da her misafire bi saygım vardır.

-dikkat ettiyseniz orospu gibi geldim buraya. ıslak tişört falan...

+fark ettim. sanırım amacınız kendinizi bana siktirmek.

-evet, beni sikmeyecek misin? evine gelen libido yüklü bu kadını penisinizin kokusuna bile uzak eyleyip mi göndereceksiniz? bu kadar aşağılık ve zavallı bir erkek misiniz?

+sanırım haklısınız. sizi sikmekten başka bir çare bırakmadınız bana...

akabinde bu tanrı misafirine unutamayacağı anlar yaşattım. bir anlık gaza gelmiş olmamdan mı yoksa tanrıya olan nefretimi onun misafirinden çıkartmak istememden midir bilinmez... sonrasında kızın cebine 2 dal sigara koyup evden kovdum onu. neden mi? çünkü o tanrı misafiri en yakın arkadaşımın nişanlısı idi ve o arkadaşım şu an komada... ve komaya beni tinercilerden kurtarmaya çalışırken girmişti... tanrıııııııııııııııı neden ben!

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol