bankacı kadınlar

0 /
anonimruj
bakımlı oldukları ve giyinişine özen gösterdikleri için bazı erkeklerin mastürbasyon malzemesi olan kadınlardır.
chickenlegs
Çok sıkıcı olurlar, bunu gizlemek için bir de aşırı eğlenceli gibi görünmeye falan çalışırlar, mesleki deformasyon sanırım.
cinsel psikolog
flört aşamasında isim veya tc'nden findeks sorgunu yapar, ne kadar borcun,kredin ve paran olduğunu görür, ona göre tavrını baştan koyar..
zenginim ayakları yemez, 2 dakikada rezil olursun..
toreooley
Kaçtan vereceksiniz sorusuna maruz kalma olasılığı en az malum işi yapan hemcinsleri kadar yüksek olan meslek sahipleri...
ronin
Evlimisiniz bekar mı ne zaman bosandınız kredibiliteniz nedir maasiniz ne kadar gibi bilgileri alabilirler hepsi aslinda bir istihbaratcidir, muhakkak baska bankalarda kankileri vardır o yuzden yalan atmayın herseyinizi ogrenirler, kredi cikmayan bir adamla isleri olmaz. Genelde banka musterileriyle cikarlar yani sansınız yuksektir, cicek ve cikolata gönderip oglen yemeklerine giderseniz ısınma turlarını başarıyla gecersiniz.
karo8
Çogunlukla hoş ve bakimli hatunlardir. Ama ben bunlarin oncelik siralamasinda seksi ust siralara koyanina rastlamadim. Yoruluyorlar kafaları mesgul...
bm7
Şubede her gittiğimde aynı cevabı aldığım kadınlardır. Dudaklarını büküp "ay bm7 beeeyyy şu an şubede o kadar para yok, öğleden sonra gelir misiniz ararım sizi"
1
yengeckiskaci yengeckiskaci
Para bende imajıyla yürüme yolu😉
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol